IzakTV

Strona główna » Postaw na PLE i idź na strzelnicę ze znanym esportowcem!

Postaw na PLE i idź na strzelnicę ze znanym esportowcem!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Polska Liga Esportowa już wystartowała! Osiem ekip rywalizuje w dywizji mistrzowskiej i po pierwszej kolejce widać, że będzie interesująco. Zakłady bukmacherskie eWinner jako strategiczny sponsor rozgrywek organizuje specjalną akcję, w której główną nagrodą jest wyjście na strzelnicę ze specjalnym gościem, którym będzie znana postać ze sceny CS:GO.

O co chodzi? Zakład spełniający warunki z najwyższą wygraną będzie zwycięzcą zabawy. Wystarczy obstawić kupon złożony wyłącznie ze zdarzeń na Dywizję Mistrzowską Polskiej Ligi Esportowej (min. łączny kurs 1.50). eWinner przygotował nagrody dla dziesięciu laureatów w formie freebetów. Pula nagród w postaci bonusów wynosi 450 PLN.

Jednak eWinner za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu i legitymowanie się kuponem z najwyższym wygraną daje coś jeszcze, bezcennego – voucher o wartości 500 PLN do wykorzystania na strzelnicy… w towarzystwie znanej osoby ze sceny CS:GO. Jako fani esportu możecie być pewnie, że nie będziecie zawiedzeni w związku z tym, co przygotuje PLE oraz eWinner. Zabawa kończy się wraz z ostatnim, finałowym mecze Polskiej Ligi Esportowej w Dywizji Mistrzowskiej.

Po pierwszej kolejce liderem jest gracz, który wygrał 795.80 PLN. Ta osoba wytypowała cztery zdarzenia z każdego meczu Dywizji Mistrzowskiej. Do tego celu użyto zakładu bez ryzyka za pierwszy kupon – grając za 176.14 PLN można liczyć na zwrot w przypadku porażki w wysokości 155 PLN (różnica to podatek od stawki). Taka promocja dostępna z kodem IZAKTV, który podwyższa standardową, powitalną ofertę dla graczy. Tutaj dowiesz się więcej szczegółów na temat Postaw na PLE i ustrzel wygraną.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w tych zakładach bukmacherskich, to masz możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka do 155 PLN używając kodu IZAKTV. Na czym to polega? Na temat zwrotu za pierwszy kupon dowiesz się więcej tutaj.

eWinner Sp. Z o.o. jest legalnym bukmacherem i posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych przez Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard wiąże się z ryzykiem i może prowadzić do uzależnienia.