IzakTV

Strona główna » Powrót XIII, nowe tytuły z okazji 11. urodzin platformy gog.com!

Powrót XIII, nowe tytuły z okazji 11. urodzin platformy gog.com!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Podczas nadchodzącego weekendu czeka nas sporo atrakcji! GOG.COM obchodzi bowiem 11. urodziny! Już ponad dekadę przywracamy graczom klasyczne tytuły i prezentujemy unikatowe gry niezależne, bez DRM. Czas leci!

Nie ma lepszego sposobu na świętowanie urodzin niż premiery! Dlatego wspólnie z Anuman Interactive przynosimy dziś wszystkim graczom klasyczną wersję XIII. Ta wyjątkowa strzelanka z 2003 roku sprawi, że przeniesiesz się do komiksowego świata, by ścigać szajkę spiskowców, którzy wrobili Cię w zamordowanie prezydenta USA. Głównej postaci głosu użyczył sam David Duchovny!

To nie wszystko, ponieważ więcej tytułów, o które prosiliście dołącza dziś do naszego katalogu bez DRM! Walcz z inwazją potworów w DUSK (-25%) z klimatyczną grafiką w stylu retro, potężnym arsenałem broni, trybem wieloosobowym z opcją cross-play i dodatkową mapą THE GOGATORIUM dla trybu endless. A jeśli wolisz platformówki, koniecznie sprawdź Chasm (-35%) i przedzieraj się przez proceduralnie generowane lochy. Możesz też wybrać się na Marsa, by odkryć mroczne tajemnice Czerwonej Planety w emocjonujących RPG – Mars: War Logs (-75%) i The Technomancer (-65%).

Z okazji urodzin poprosiliśmy też wszystkich naszych pracowników, żeby wybrali swoje ulubione gry na GOG.COM. Chcemy w ten sposób, jak za dawnych czasów, podzielić się z Wami tytułami, które mają szczególne miejsce w naszych bibliotekach, i przy okazji zaproponować Wam wyjątkowe okazje. W kolekcji znalazł się oczywiście Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (-70%), Pathfinder: Kingmaker (-50%), Kingdom Come: Deliverance (-50%), Dead Cells (-33%), Stardew Valley (-25%), Hollow Knight (-40%), Heroes of Might and Magic 3: Complete (-75%), Gothic (-75%), Dungeon Keeper 2 (-75%), Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (-66%), The Mystery of the Druids (-75%) i wiele innych tytułów, które ogrywamy z ogromną przyjemnością.

Rabaty na premiery i nowości obowiązują do 10 października, do godz. 15:00, a rabaty na kolekcję ulubionych gier pracowników GOG.COM obowiązują do 7 października, do godz. 15:00.