IzakTV

Strona główna » Poznajcie grupę na facebooku – Typy na esport – obstawianie meczów

Poznajcie grupę na facebooku – Typy na esport – obstawianie meczów

Autor: Krzysztof Sarna

Esportowi fani muszą trzymać się razem, dlatego w środowisku można dostrzec wiele podejmowanych ku temu inicjatyw. Jedną z nich jest grupa na facebooku – „Typy na esport – obstawianie meczów”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOŁĄCZYĆ DO TYPERSKIEJ, ESPORTOWEJ GRUPY NA FACEBOOKU

A czymże jest ta grupa? Już pędzimy z odpowiedzią. Jest to nieco inna społeczność aniżeli te, które z pewnością kojarzycie, ale  na dobrą sprawę jest dla każdego fana esportu. Jak sama nazwa już mówi – Typy na esport. I o to też w tym wszystkim chodzi. Tematem przewodnim zbiorowości jest chwalenie się swoimi typami, kuponami oraz obstawianiem spotkań.

W grupie zastaniemy analizy spotkań przedmeczowych ukierunkowane pod pojedynki. Użytkownicy poddają interpretacji różne aspekty obu ekip, takie jak ostatnia forma czy też aktualna dyspozycja. Z takiej charakterystyki możemy również zauważyć, że wiele osób lubi chwalić się swoimi kuponami, przez co dostajemy na tacy propozycję typów.

Jednak obstawianie to nie wszystko, ponieważ członkowie zbiorowości lubią podyskutować i powymieniać się zdaniami na temat tego, co aktualnie dzieje się na scenie czy to Counter-Strike’a, czy to League of Legends.

Na samym końcu warto wspomnieć o konkursach. Administratorzy nie zapominają o swoich użytkownikach i organizują konkursy na darmowe bety. Wymagania także nie są za wielkie, a zawsze istnieje szansa na pomnożenie swojego kapitału przy jednoczesnej dobrej zabawie.