IzakTV

Strona główna » Poznajcie nową mysz Logitech G502 LIGHTSPEED

Poznajcie nową mysz Logitech G502 LIGHTSPEED

Autor: Marcin Skrętkowicz
Logitech

Logitech G prezentuje rewolucyjną, nową wersję najlepiej sprzedającej się myszy dla graczy – bezprzewodową G502 LIGHTSPEED. Model ten łączy w sobie precyzję i wydajność myszy bezprzewodowej klasy pro z najwyższej jakości konstrukcją uwielbianą przez fanów.

Skrupulatnie przebudowywana od podstaw, Logitech G502 LIGHTSPEED zachowała kształt i zestaw funkcji oryginału i jednocześnie została wzbogacona o bezprzewodową technologię LIGHTSPEED wraz z możliwością ładowania indukcyjnego – POWERPLAY. W stosunku do przewodowej wersji G502 HERO, nowy model jest także lżejszy o 7 gramów,. Aby było to możliwe, zespoły inżynieryjne i projektowe firmy Logitech G ponownie przeanalizowały każdy element G502, wprowadzając przełomowe innowacje, w tym cieńszą konstrukcję, która umożliwiła redukcję wagi.

Logitech G502 LIGHTSPEED to nowoczesna i ponadczasowa mysz dla graczy, która zawiera w sobie wszystkie najważniejsze technologie, takie jak bezprzewodowość (LIGHTSPEED), ładowanie indukcyjne POWERPLAY czy czujnik optyczny nowej generacji HERO 16K. Rezultatem tych działań jest mysz, która staje się dosłownie przedłużeniem ręki gracza.

Rewolucyjny wygląd

Do znanego już doskonale graczom wyglądu G502 wprowadzono zmiany. Nowa generacja G502 LIGHTSPEED jest lżejsza i bardziej zaawansowana. Zaprojektowana z myślą o wydajności i precyzji charakteryzuje się ulepszoną cieńszą konstrukcją. Posiada 11 programowalnych przycisków, które można spersonalizować za pomocą oprogramowania Logitech G HUB Software.

Dodatkowo, mysz wyposażona jest w scroll z podwójnym trybem przewijania i regulowany system wagi, z sześcioma obciążnikami – cztery po 2 g i dwa po 4 g, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie myszy do indywidualnych oczekiwań.

Ponadto, nowa Logitech G502 LIGHTSPEED nie zawiera PVC i posiada certyfikat neutralności tworzyw sztucznych. Oznacza to, że każdy zakup myszy pomaga finansować inicjatywy, które wspierają proces eliminowania tworzyw sztucznych z otoczenia.

Technologie na światowym poziomie

Logitech G502 LIGHTSPEED jest wyposażona we wszystkie wiodące, autorskie technologie marki Logitech, czyli:

  • LIGHTSPEED – kompleksowe rozwiązanie bezprzewodowe, które zapewnia niskie opóźnienie i niezawodne działanie w myszach i klawiaturach do gier. Wolność, którą daje technologia bezprzewodowa w końcu stała się rzeczywistością dla graczy.
  • System ładowania bezprzewodowego POWERPLAY Logitech G umożliwia ładowanie, nawet w trakcie gry.
  • Logitech HERO 16K, najdokładniejszy i najbardziej wydajny czujnik, zapewnia wyjątkową szybkość reakcji i czułość do 16 000 DPI, bez przyspieszania, filtrowania i wygładzania.
  • Logitech G HUB rozpoznaje Logitech G502 LIGHTSPEED automatycznie, umożliwiając pełny dostęp do personalizacji myszy. Pozwala również na wybór funkcji, przypisywanie makr i oraz tworzenie niestandardowych kolorów, a wszystko to za pomocą prostego, intuicyjnego interfejsu. Logitech G HUB daje możliwość zapisu wielu profili gier z możliwością szybkiego przełączania.

Cena i dostępność

Przewidywana cena detaliczna to ok. 649 zł. Logitech G502 LIGHTSPEED pojawi się w sklepach detalicznych w pierwszej połowie czerwca.