IzakTV

Strona główna » Poznaliśmy datę premiery nowej mapy i całej aktualizacji do Among Us

Poznaliśmy datę premiery nowej mapy i całej aktualizacji do Among Us

Autor: Michał Maćkowski
Among Us

Wreszcie dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli zagrać na najnowszej mapie w Among Us. Airship trafi do gry już pod koniec tego miesiąca!

W grudniu ubiegłego roku graczy Among Us obiegła informacja, że do gry zostanie dodana między innymi nowa mapa! Duża aktualizacja zaplanowana była na początek tego roku, jednak działania zostały nieco przesunięte. Teraz już wiemy na pewno! Airship z nowymi zadaniami, różnymi pokojami startowymi i innymi dodatkami zostanie dodana 31 marca.

Among Us to jedna z najpopularniejszych gier 2020 roku, w którą grało miliony graczy nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych. We wrześniu 2020 roku dziennie grało nawet 60 milionów osób. Liczba robi wrażenie, jednak ilość graczy zaczęła spadać, ze względu między innymi na brak nowej zawartości.

Teraz już wiemy oficjalnie, że nowa mapa, która zabierze nas do latającego sterowca, pojawi się w grze 31 marca. Oprócz nowej mapy twórcy dodadzą także, drabiny, nowe zadania oraz moderowane i różne pokoje startowe! Być może pojawią się również nowe przebrania itp.

Pamiętajcie, że premiera nowej mapy i całej dużej aktualizacji zaplanowana została na 31 marca. Trailer z nadchodzącej aktualizacji możecie zobaczyć poniżej.