IzakTV

Strona główna » Poznaliśmy drużyny zaproszone do ćwierćfinałów Spring Sweet Spring 3!

Poznaliśmy drużyny zaproszone do ćwierćfinałów Spring Sweet Spring 3!

Autor: Marcin Kapusta
Complexity

Organizatorzy rozesłali bezpośrednie zaproszenia do fazy pucharowej trzeciej edycji Sweet Spring Sweet. Trafiły one m.in. do FURII eSports oraz compLexity Gaming!

Faza grupowa turnieju już za nami. W grze o upragniony triumf utrzymało się osiem formacji, z czego dwie polskie. Mowa o Anonymo Esports oraz x-komie AGO, które wywalczyły bilans odpowiednio 3-1 i 3-2. Co ciekawe, Jastrzębie zwieńczyły awans dzisiejszego popołudnia poprzez pokonanie węgierskiego Budapest Five 2:0. Oprócz Biało-Czerwonych, w dalszym etapie zobaczymy m.in. Team Endpoint, EXTREMUM czy Copenhagen Flames, które po zmianach kadrowych prezentuje się doskonale.

W pierwszej rundzie play-offów (RO12) ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego podejmie rosyjskie 1WIN, natomiast podopieczni Mikołaja “miniroxa” Michałkówa stawią czoła brytyjskiemu Endpoint, które w rozgrywkach pozostaje niepokonane. Zwycięzcy tych pojedynków awansują do ćwierćfinałów, w których zagrają także cztery bezpośrednio zaproszone zespoły  – FURIA eSports, compLexity Gaming, SKADE oraz Team Entropiq. Głównymi faworytami są Brazylijczycy, okupujący obecnie 12. pozycję w światowym rankingu HLTV. Nie możemy jednak zapominać, że międzynarodowy kolektyw Benjamina “blameF-a” Bremera plasuje się zaledwie lokatę niżej.

Lista drużyn, które wezmą udział w play-offach Spring Sweet Spring #3, prezentuje się następująco:

RO12
🇵🇱 x-kom AGO🇵🇱 Anonymo Esports🇷🇺 1WIN🇧🇷 SHARKS eSports
🇬🇧 Endpoint🇩🇰 Copenhagen Flames🇦🇺 EXTREMUM🇧🇬 Fiend
Ćwierćfinały
🇧🇬 SKADE🇷🇺 Entropiq🇪🇺 compLexity🇧🇷 FURIA eSports

Harmonogram nadchodzących starć wygląda następująco:

28 czerwca
12:00🇬🇧 Endpoint vs x-kom AGO 🇵🇱
15:00🇩🇰 Copenhagen Flames vs SHARKS eSports 🇧🇷
18:00🇧🇬 Fiend vs EXTREMUM 🇦🇺
21:00🇵🇱 Anonymo Esports vs 1WIN 🇷🇺
29 czerwca
12:00🇧🇬 SKADE vs AGO🇵🇱/Endpoint🇬🇧
15:00🇷🇺 Entropiq vs CPH Flames🇩🇰/SHARKS eSports🇧🇷
18:00🇪🇺 compLexity vs Fiend🇧🇬/EXTREMUM🇦🇺
21:00🇧🇷 FURIA Esports vs Anonymo🇵🇱/1WIN🇷🇺

Triumfator zmagań zainkasuje 40 tysięcy dolarów oraz otrzyma slota w turnieju LAN Sweet LAN, który zaplanowany jest na 2022 rok. W nim udział ma wziąć m.in. forZe, FunPlus Phoenix, mousesports oraz OG Esports.