IzakTV

Strona główna » Poznaliśmy skład drużyny MSL-a. Na pokładzie byli zawodnicy North i Dignitas!

Poznaliśmy skład drużyny MSL-a. Na pokładzie byli zawodnicy North i Dignitas!

Autor: Marcin Kapusta

W końcu poznaliśmy ostateczny skład drużyny Mathiasa “MSL-a” Lauridsena. Na pokładzie znaleźli się byli gracze North, Astralis i Dignitas!

Pod koniec lipca były prowadzący North, Mathias “MSL” Lauridsen, ogłosił esportowemu światu, że stworzył swój własny zespół CS:GO. “Postanowiłem stworzyć własną drużynę. Znalazłem już wszystkich zawodników i jest to dobra mieszanka talentu oraz doświadczenia. Szukamy organizacji z dużymi ambicjami. Podmioty zainteresowane niech skontaktują się ze mną na Twitterze lub poprzez maila: mattienn@sommer-online.dk.

Dzisiaj, czyli po prawie miesiącu wyczekiwania, w końcu poznaliśmy wyjściowy zespół. Znaleźli się w nim Frederik “Fessor” Sørensen, Philip “aizy” Aistrup, Jakob “JUGi” Hansen, Jesper “TENZKI” Plougmann oraz właśnie MSL. Zawodnicy na razie będą grali pod tagiem South, aczkolwiek zmieni się to, gdy znajdą wsparcie ze strony organizacji.

Czy South okaże się odgrzewanym North? Warto przecież wspomnieć, że aizy oraz MSL grali razem pod banderą tej marki w latach 2015-2016, natomiast TENZKI pełnił rolę zmiennika. W szczytowym momencie okupowali ósmą lokatę w światowym rankingu HLTV. Jakob “JUGi” Hansen również reprezentował North, ale już w 2019 roku. W maju 2020 przywdział trykot Astralis, jednak nosił go tylko przez dwa miesiące. Ostatnie profesjonalne mecze rozegrał pod koniec stycznia, gdy wspomagał compLexity Gaming pod nieobecność Valentina “poizona” Vasileva. Z kolei Fessor to mało doświadczony zawodnik, który do niedawna występował w HYENAS. Wraz z tym zespołem wziął udział m.in. w trzeciej odsłonie Flashpointa.

Dziś zaczyna się nowy rozdział w mojej karierze. Oczywiście wciąż jesteśmy na wczesnym etapie tego projektu, ale nie mogę doczekać się gry oficjalnych spotkań po dziewięciu miesiącach przerwy.” – napisał MSL za pośrednictwem Twittera.

Duńczycy zadebiutują już dziś w ramach zamkniętych kwalifikacji do FunSpark ULTI Regional Series 3. O godzinie 17:00 staną w szranki z Rosjanami z Monte Carlo. Triumfatorzy otrzymają slota do głównej fazy turnieju.

Skład grający pod tagiem South wygląda następująco:

  •  Philip “aizy” Aistrup
  •  Frederik “Fessor” Sørensen
  •  Mathias “MSL” Lauridsen
  • Jesper “TENZKI” Plougmann
  •  Jakob “JUGi” Hansen