IzakTV

Strona główna » Poznaliśmy skład Honoris; dwóch zawodników przesuniętych na ławkę rezerwową

Poznaliśmy skład Honoris; dwóch zawodników przesuniętych na ławkę rezerwową

Autor: Michał Maćkowski

Wszystko stało się jasne! Honoris przedstawiło skład, w którym przez następne miesiące będzie walczyć o podbicie polskiej, jak i międzynarodowej sceny!

Spore roszady możemy oglądać na polskiej scenie. Nowych zawodników przedstawiło Izako Boars oraz właśnie Honoris, które wybrało się na zakupy do Pompa Team. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa zdecydowała się wymienić dwóch zawodników, którzy reprezentowali organizację od samego początku.

Honoris wczoraj zaprezentowało nowego snajpera, którym został Sebastian “fr3nd” Kuśmierz. Do tej pory młody zawodnik związany był z organizacją Szymona “Isamu” Kasprzyka. To samo, jednak wyłącznie miesiąc Pompa Team reprezentował Mikołaj “mouz” Karolewski, który ponownie połączył siły z Wiktorem “TaZem” Wojtasem.

Wreszcie organizacja postanowiła przedstawić skład, w jakim będzie przez następne miesiące występować w polskich, jak i zagranicznych rozgrywkach. Na ławkę rezerwową powędrowali – Łukasz “azizz” Kałkowski oraz Kacper “gRuCha”. Obydwaj zawodnicy tak naprawdę budowali od samego początku organizację Honoris, jednak teraz muszą poszukiwać nowych zespołów.

Zarówno gRuChA, jak i azizz to gracze, którzy tak naprawdę tworzyli historię HONORIS praktycznie od samego początku. Były wzloty i upadki, chwile zwątpienia i euforii. Było to, co jest częścią esportu – emocje. Dlatego właśnie decyzje o zmianach personalnych są najtrudniejsze. Przeżyliśmy razem sporo czasu i każdy z nas zdążył się już zaaklimatyzować w drużynie, wczuć w swoje role. Tworzyliśmy ekipę, która potrafiła momentami zdziałać cuda na serwerze. Jednakże jedna rzecz pozostała w nas wszystkich niezaspokojona: głód wygranej – komentują zmiany w składzie Filip “Neo” Kubski oraz Wiktor “TaZ” Wojtas.

Aktualny skład Honoris wygląda następująco:

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Filip “NEO” Kubski
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • Mikołaj “mouz” Karolewski
  • Szymon “nodsury” Kościelniak (analityk)