IzakTV

Strona główna » Pracowity dzień dla Polaków na scenie międzynarodowej. W grze zobaczymy AGO, PACT, Pompę oraz Sprout

Pracowity dzień dla Polaków na scenie międzynarodowej. W grze zobaczymy AGO, PACT, Pompę oraz Sprout

Autor: Michał Maćkowski

Wtorek to dla polskich zawodników kolejny ważny dzień na scenie międzynarodowej. Dzisiaj w akcji zobaczymy łącznie siedemnastu Polaków, którzy powalczą o kolejne cenne punty w zagranicznych rozgrywkach.

Wtorek rozpoczniemy z Pompą, która zainauguruje trzeci sezon SECTOR:MOSTBET. Ekipa Łukasza “splawika” Jahnsa po nieudanej próbie dostania się do ESL MP i  przegranym finale Esport Tour Pro spróbuje ponownie pokazać się z dobrej strony. Jednak Pompę czeka dzisiaj nie lada wyzwanie, bo po drugiej stronie barykady staną reprezentanci Espada.

Dwie godziny później na serwer wkroczą zawodnicy PACT, którzy w ostatnim czasie prezentują się z naprawdę dobrej strony. Mistrzowie Esport Tour Pro spróbują zdobyć swoje pierwsze punkty w lidze ESEA MDL. Co ciekawe Dawid “lunAtic” Cieślak i spółka podejmą Demolition Crew. W składzie DC znajduje się dwóch Polaków – Piotr “morelz” Taterka oraz Michał “crank” Krystyniak

W ESEA MDL zobaczymy także Sprout z Michałem “Snatchiem” Rudzkim oraz Pawłem “Dychą” Dychą na pokładzie. Niemiecko-polska formacja zainauguruje swój udział w kolejnym sezonie ESEA MDL pojedynkiem z brytyjskim Endpoint.

Długi i wyczerpujący dzień czeka zawodników x-kom AGO, którzy kontynuują swoje zmagania w BLAST Rising. Po pierwszej serii spotkań jastrzębie zajmują dopiero trzecie miejsce w grupie, przez co dzisiejsze mecze, zadecydują o ich dalszym losie. Na start ekipa Damian “Furlana” Kisłowskiego podejmie aktualnego lidera grupy B – HAVU, a następnie zmierzy się z Giants oraz Nordavind.

Harmonogram na dziś

  • Pompa Team vs Espada – 15:00 (BO3, transmisja)
  • PACT vs Demolition Crew – 17:00 (BO1, tranmisja)
  • x-kom AGO vs HAVU – 17:00 (BO1, tranmisja)
  • Sprout vs Endpoint – 18:00 (BO1, transmisja)
  • x-kom AGO vs Giants – 20:45 (BO1, tranmisja)
  • x-kom AGO vs Nordavind- 23:15 (BO1, tranmisja)