IzakTV

Strona główna » Pracowity dzień rodzimych składów- w grze AGO, Illuminar, PACT i ARCY

Pracowity dzień rodzimych składów- w grze AGO, Illuminar, PACT i ARCY

Autor: Kamil Kowala
Aristocracy

Pogoda za oknami nie zachwyca, ale nastroje polskich fanów spróbują polepszyć nadwiślańskie drużyny. Przed nimi jednak bardzo trudne zadanie, ponieważ przeciwnicy będą z górnej, jak na internetowe rozgrywki półki.

Pierwszy do gry wkroczy zespół Actiny PACT, który w półfinale LOOT.BET Season 4 podejmie SMASH. Zdecydowanym faworytem pojedynku będzie europejska mieszanka i ciężko łudzić się o niespodziankę. Warto jednak pamiętać, że porażka dziś nie oznacza końca przygody z rozgrywkami dla przegranego. Oba składy znajdują się obecnie w drabince wygranych i w przypadku niekorzystnego rezultatu będą miały jeszcze jedną szansę.

Nie zabraknie również zmagań w ESEA MDL. Swoje mecze rozegrają x-kom AGO oraz Illuminar Gaming. Uwagę szczególnie przyciąga przeciwnik tych pierwszych, ponieważ będzie nim CR4ZY. Jastrzębie są pierwszą drużyną, która przetestuje nowy skład bałkańskiej ekipy, którą niedawno opuściła dwójka Serbów. Gracze iHG mają przed sobą niewiele łatwiejsze wyzwanie. Polacy skrzyżują karabiny z byłymi reprezentantami Epsilon. Porażka nie wchodzi w grę, ponieważ w takim przypadku rodzima ekipa miałaby kiepski bilans 0-3 i utrudnioną walkę o play-offy.

Na koniec swój pierwszy mecz w ramach SECTOR: MOSTBET rozegra Aristocracy. Nadwiślańska formacja podejmie odnowiony skład Winstrike. Dla Polaków będzie to jedno z ostatecznych przetarć przed meczami ESL Pro League.

Harmonogram na dziś:

LOOT.BET Season 4

ESEA MDL

SECTOR: MOSTBET