Prawie sześciogodzinny horror organizacyjny zakończony na korzyść Team Spirit! Aristocracy pokonane

Autor: Piotr Ossowski
TaZ

Dzisiejsze popołudnie graczy Aristocracy zdominowały rozgrywki SECTOR: MOSTBET. Spotkanie okraszone ogromnymi problemami technicznymi ciągnęło się w nieskończonność. Ostatecznie polska formacja musiała uznać wyższość rywali.

Na początku chyba rzecz, która zdominowała cały mecz. Problemy z serwerem miały miejsce na każdej z trzech rozgrywanych map. Fatalna organizacja spotkania spowodowała, że mecz, który rozpoczął się o siedemnastej trwał do prawie dwudziestej trzeciej! Wątpliwą przyjemnością było już oglądanie spotkania z taką ilością przerw, a co dopiero to musiało być dla graczy. Na dodatek, na Overpassie od stanu 7:0 została wyłączona transmisja na żywo!

Pierwszą mapą był Nuke, wybrany przez Polaków. Tutaj ARCY zaczęło fatalnie. Wydawało się, że rywale bardzo szybko zakończą pierwszą mapę. Pierwsza połowa padła łupem Team Spirit – 10:5. Drugą część Rosjanie zaczęli od zdobycia pięciu punktów, prowadzili już 15:5. Wtedy obudziła się Arystokracja. Polacy wzięli sprawy w swoje ręce i rozpoczęli kapitalny powrót. Dziesięć rund wygranych z rzędu pozwoliło Polakom doprowadzić do dogrywki. Tam po heroicznej walce i dwunastu dodatkowych rundach swoją wyższość pokazał TaZ i spółka. Skończyło się 22:20 dla Aristocracy.

Druga część to już Dust 2, wybór Team Spirit. Ta mapa od początku należała do rywali naszych rodaków. Pomimo lepszej postawy Polaków po zmianie stron, Rosjanie wygrali 16:11.

Trzecią mapą był Overpass, który miał rozstrzygnąć ten pojedynek. Bardzo dobry początek zanotowało ARCY. Polacy wyszli na siedmiopunktowe prowadzenie, niestety później już było tylko gorzej. TaZ i spółka oddali to prowadzenie i przegrali mecz 16:10.

Spotkanie pomiędzy Team Spirit było ćwierćfinałem górnej drabinki rozgrywek SECTOR: MOSTBET. Zwycięzca tego meczu zagra w triumfatorem spotkania HAVU vs Forze. Co ważne jednak dla nas, Aristocracy nie odpada jeszcze z rozgrywek, a zagra w dolnej drabince.

Aristocracy 1:2 Team Spirit