Predator Masters 3: Kinguin z pierwszym zwycięstwem

Udany start w Predator Masters 3 zaliczyło Kinguin. Polska formacja w pierwszym swoim spotkaniu pokonała EURONICS 2:0. W następnym meczu “MICHU” wraz z kolegami zmierzą się z PENTA Sports.

Mimo, że overpassa wybrało EURONICS, to jednak Kinguin w pierwszej połowie jako antyterroryści poradzili sobie na tyle dobrze, by zmieniając stronę prowadzić 9:6. Niemiecka formacja nie odpuściła jednak, szybko odrabiając straty dzięki wygranej “pistoletówce”. Niemcy szli za ciosem, co odzwierciedlał rezultat (9:13). Polacy, mimo błędów, byli w stanie dogonić oponentów, doprowadzając do emocjonującej końcówki. Żadna z ekip nie rozstrzygnęła mapy na swoją korzyść w 30 rundach. Ostatecznie o wyniku musiały zdecydować aż trzy dogrywki. Po prawie dwugodzinnej walce szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili podopieczni “Loorda”.

Cobblestone szedł od samego początku w pełni po myśli “mouza” i spółki. Polska drużyna dominowała nad przeciwnikami, bardzo udanie atakując bombsite’y. Niemieccy gracze dopiero w końcówce poprawili swoją grę, wygrywając trzy ostatnie rundy z rzędu, przechodząc na stronę terrorystów z wynikiem 4:11. W drugiej rundzie pistoletowej kapitalnie zagrał “SZPERO”, zabijając czterech rywali. Polacy nie spuścili z tonu, powiększając swoją przewagę (14:4). EURONICS jeszcze urwało dwie rundy oponentom, lecz to było wszystko, na co było ich stać.

Kinguin – EURONICS 2:0 (25:22 – overpass, 16:6 – cobblestone)

Polscy zawodnicy rozegrają w piątek jeszcze jedno spotkanie. Na 21:00 zaplanowano powiem ich mecz z PENTA Sports o finał drabinki wygranych. Przypomnijmy, że w niemieckim zespole na turnieju gra Polak – Oskar “oskarish” Stenborowski.