IzakTV

Strona główna » Premiera Call of Duty: Black Ops Cold War już w piątek trzynastego!

Premiera Call of Duty: Black Ops Cold War już w piątek trzynastego!

Autor: Michał Maćkowski
bell

Najnowsze Call of Duty: Black Ops Cold War już za kilka dni zawita na komputerach i konsolach tysięcy graczy. Kolejna produkcja od Activision przeniesie nas tym razem w sidła zimnej wojny.

Siódma gra z serii Black OPS i aż siedemnasta część Call of Duty. Już w piątek trzynastego na półki sklepowe wyląduję kolejna edycja popularnej strzelanki. Mowa tutaj oczywiście o Call of Duty: Black Ops Cold War, które tym razem przeniesie nas do lat 80, gdzie głównym wątkiem jest pościg za sowieckim szpiegiem, Perseuszem.

Call of Duty Black Ops Cold War przyniesie nam m.in. możliwość stworzenia postaci oraz kilka zakończeń kampanii. Wszystko oczywiście będzie zależeć od tego, jakie podejmiemy decyzje w trakcie kampanii, która tym razem została osadzona w realiach zimnej wojny. W trakcie gry będziemy mogli zwiedzić m.in. Turcję, Wietnam czy Berlin Wschodni.

W grze oprócz części fabularnej znajdziemy również tryb wieloosobowy oraz bardzo popularne zombie, które będą miały kontynuację z czwartej części Black Ops. Natomiast w trybie wieloosobowym będziemy mogli się zmierzyć m.in. w formacie sześć na sześć, dwanaście na dwanaście czy w nowym trybie Fireteam, w której udział będzie mogło wziąć aż czterdziestu graczy jednocześnie.

Call of Duty Black Ops Cold War oprócz na PC będzie dostępne również na aktualną, jak i zbliżającą się wielkimi krokami nową generację konsol. Co ciekawa gra ma ważyć aż 175 GB, więc jeżeli ktoś decyduję się na zakup nowej produkcji od Activision, to warto przed tym zrobić małe porządki na dysku.

Najnowszą część serii Call of Duty można zakupić w dwóch wersjach – podstawowa oraz definitywna. W standardowej wersji oprócz gry znajdziecie Pakiet Operatora Woodsa w Modern Warfare® i Warzone™ oraz pakiet broni konfrontacyjnych. Niektóre sklepy dodają także komin w barwach gry. Natomiast w droższej wersji gracze otrzymują także dodatkowo pakiet Ziemia, Morze i Powietrze oraz karnet bojowy na pierwszy sezon.

Oficjalna premiera nowej odsłony Call of Duty nastąpi już trzynastego listopada w piątek. Nie ma co ukrywać, że to najlepszy dzień, aby zagrać w grę i zostać w domu, nigdy nie wiadomo co może Wam przydarzyć się w ten “pechowy” dzień.