IzakTV

Strona główna » Premiera gry Anthem!

Premiera gry Anthem!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Electronic Arts i BioWare wprowadzają na rynek grę Anthem, zapraszając graczy do przywdziania egzopancerzy – Javelinów i zanurzenia się w czteroosobowych drużynach w zupełnie nowym świecie.

“Czuję się podobnie jak w chwili, kiedy uruchomiliśmy oryginalną trylogię Mass Effect” – powiedział Casey Hudson, dyrektor generalny BioWare. “Jestem podekscytowany, niespokojny i niesamowicie dumny z tego, co osiągnął nasz zespół. Mam szczerą nadzieję, że nasi gracze będą zadowoleni z tego, co stworzyliśmy, i z niecierpliwością czekam na niezliczone historie, które im opowiemy w świecie Anthem w nadchodzących tygodniach i miesiącach.”

Anthem wprowadza niesamowite postacie i rozbudowany świat, którego tajemnice czekają na odkrycie. Gra będzie regularnie rozszerzana, a nowa zawartość będzie ją transformować i oferować nieszablonowe i świeże doświadczenia. W grze freelancerzy zmierzą się z Monitorem, przywódcą militarystycznej frakcji Dominium, który stara się zawładnąć mocami stworzenia i zniszczenia dla własnych celów. Gracze muszą pokrzyżować Monitorowi jego plany przejęcia mocy Hymnu Stworzenia, który mógłby spustoszyć cały świat i pogrążyć planetę w ostatecznym chaosie.

Premiera jest zaledwie początkiem przygody z Anthem. Gra będzie się rozwijać i ewoluować dzięki bezpłatnym aktualizacjom. W ciągu najbliższych 90 dni otrzyma nowe misje, nagrody, Fortyfikację oraz wiele więcej. Jednym z nadchodzących wydarzeń będzie również pierwszy Kataklizm – zmieniający oblicze świata gry. Pojawią się także kolejne historie, postacie i antagoniści.

Aby uczcić premierę Anthem w Polsce, we współpracy z Crafts of Two przygotowaliśmy specjalny kostium Javelina w skali 1:1 oraz odwiedziliśmy z nim kilka polskich miast. Jeśli chcecie obejrzeć zaskakujące reakcje ludzi na naszą postać – zapraszamy do obejrzenia serii filmów. Nagrania stopniowo pojawiają się na kanale YouTube Electronic Arts Polska. Na spotkanie z Javelinem zapraszamy również podczas targów IEM Expo 2019 1-3 marca w katowickim Spodku.
Gracze mogą zagrać w Anthem na całym świecie już dzisiaj na PC, Xbox One i PlayStation 4. Gra będzie dostępna w polskiej oraz angielskiej wersji językowej.