IzakTV

Strona główna » PREMIERY WRZEŚNIA W KALENDARZU WYDAWNICZYM CDP

PREMIERY WRZEŚNIA W KALENDARZU WYDAWNICZYM CDP

Autor: Marcin Skrętkowicz

Po powrocie z wakacji nie tylko uczniowie będą mieli pełne ręce roboty, ponieważ zapowiada się niezwykle intensywny miesiąc dla graczy. Kalendarz wydawniczy CDP we wrześniu pęka w szwach, a wśród zbliżających się premier znajdują się oczekiwane przez fanów tytuły, takie jak WRC 8, Greedfall, Wreckfest czy The Surge 2. To tylko niektóre z premierowych tytułów, które CDP dostarczy na sklepowe półki we wrześniu.

WRC 8 to licencjonowana gra wideo 2019 World Rally Championship. Nigdy wcześniej żadna oficjalna symulacja wyścigów WRC nie była tak autentyczna. Nowa fizyka jazdy na wszystkich nawierzchniach, zmieniony tryb kariery, dynamiczna pogoda, 50 ekip, 14 państw, 100 rajdów, wyzwania tygodnia oraz tryb esportowy to tylko niektóre z elementów, jakie czekają na graczy WRC 8. Asfalt, żwir, lód i śnieg: wciel się w najlepszych kierowców Mistrzostw, zmierz się z ekstremalnymi warunkami i doświadcz wyścigu z fotela kierowcy!

WRC 8 na sklepowych półkach pojawi się już 5 września. Oprócz standardowej wersji, będzie dostępna edycja kolekcjonerska, zawierająca steelbook, season pass oraz dodatkową treść w grze – 3 legendarne samochody. Gra jest dostępna w przedsprzedaży.

GreedFall to najnowszy tytuł od studia SPIDERS – weteranów RPG. Trzecioosobowa przygodowa gra RPG zabierze gracza w podróż do tajemniczego, magicznego, nowego świata – na wyspę TeerFradee. Twórcy położyli nacisk na różnorodne sposoby wykonywania zadań, rozbudowany element negocjacji i rozwiązywania konfliktów, aż po sposób walki z napotkanymi stworami i relacje z innymi postaciami – które będą miały zarówno krótkofalowy, jak i długofalowy wpływ na rozgrywkę. Każda decyzja podjęta przez gracza będzie miała swoje konsekwencje i wpływ na rozwój i zakończenia historii.

Premiera Greedfall na konsole Playstation 4 i Xbox One już 10 września br.

The Surge 2 jest trzecioosobową grą RPG akcji, osadzoną w ponurej przyszłości, na skraju przepaści ludzkości. Samo rozwijające się nanobestie miażdżą całe budynki przy pomocy swoich masywnych pazurów, podczas gdy uciskani mieszkańcy, kontrolowani przez maszyny i nowo rozwijający się kult, przemykają ulicami miasta Jerycho. Nasz wyposażony w potężny egzoszkielet bohater będzie musiał polegać na modułach ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Sequel zaoferuje graczowi nowe lokacje, wyzwania i przeciwników. Oraz – jak to w tytułach soulslike – wysoki poziom trudności.

The Surge 2 trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One 24 września 2019 r. Przedsprzedaż w dobrych sklepach z grami już trwa. Wszyscy kupujący grę przed premierą otrzymają darmowe DLC.

Wreckfest to gra wyścigowa, która łamie wszelkie zasady. Stare i zepsute, lub świeżo naprawione auta z duszą, walczyć będą o przetrwanie w wyścigu, w którym panuje jedna jedyna zasada – dojechać za wszelką cenę do mety, zostawiając po sobie pełną demolkę. Spodziewajcie się epickich wypadków, pojedynków typu neck-to-neck w walce o linię mety i zupełnie nowych sposobów na zginanie metalu.

Gra w wydaniu pudełkowym na platformy PC, Playstation 4 i Xbox One jest już dostępna.

The Bard’s Tale IV: Wersja Reżyserska to triumfalny powrót jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii RPG wszech czasów. Wróć do Skara Brae i szerszego świata Caith w tej iście heroicznej przygodzie oferującej m.in. ponad 50 godzin rozgrywki, 350 ścieżek dialogowych i Tryb Kontynuacji dla powracających fanów. Klasyczny RPG dungeon crawler w nowym wydaniu, stworzony z wykorzystaniem najlepszych metod projektowania gier, z topową grafiką, tchnie nowe życie w tę znaną serię.

Premiera na Playstation 4 zbliża się wielkimi krokami, bo 6 września br.