IzakTV

Strona główna » PRIDE w walce o kolejne punkty w ESEA Premier Season 25

PRIDE w walce o kolejne punkty w ESEA Premier Season 25

Autor: Patryk Głowacki
@PRIDE

W cieniu ESL One Cologne swój kolejny mecz w ramach ESEA Premier Season 25 Europe rozegrają gracze PRIDE. Przed Polakami stoi bardzo trudne zadanie.

 

Choć uwaga większości skupiona jest na jednym z największych turniejów CS’a tego roku, to jednak słabsze zespoły nadal mają zaplanowane pojedynki w swoich rozgrywkach. Mimo tego, że PRIDE nie należy obecnie do światowej czołówki, to ich wtorkowy mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

“Orły” całkiem dobrze radzą sobie w 25. edycji ESEA Premier. Na razie Jacek “minise” Jeziak i spółka mają na koncie 12 punktów po pięciu meczach, co stawia ich w górnej części tabeli. Wtorkowa szansa na powiększenie dorobku w lidze będzie jednak dla Polaków trudna.

Naprzeciw trzeciej sile CS:GO w Polsce stanie bowiem North Academy. Druga duńska drużyna organizacji ma od jakiegoś czasu dobrą formę, wygrywając 5 spotkań na sześć rozegranych na “zapleczu” ESL Pro League, czy też wygrywając swoją grupę w Hellcase Cup #5.

Tym samym dojdzie do pojedynku dwóch zespołów o podobnym potencjale, lecz to raczej Skandynawowie będą stawiani w roli faworyta. Polacy mogą jednak upatrywać swoja szansę w tym, że w duńskim składzie w miejsce Frederika “acoR” Gyldstranda wyjątkowo wystąpi Mosaver “doktizh” Bandri.

Mecz pomiędzy zespołami rozpocznie się o godzinie 20:00 i zostanie rozegrany w systemie BO1. Spotkanie będzie można obejrzeć m.in. pod tym adresem.

Tabela ESEA Premier 25 Europe:

HLTV.org