IzakTV

Strona główna » PRIDE zaczyna zmagania w Operation: Kinguin #4

PRIDE zaczyna zmagania w Operation: Kinguin #4

Autor: Patryk Głowacki

Już dziś PRIDE staje przed szansą zrehabilitowania się za ostatnie niepowodzenia. Polacy stają bowiem do walki w czwartej edycji Operation: Kinguin.

 

Ostatnio podopiecznym Bartosza “Hypera” Wolnego nie wiedzie się najlepiej. PRIDE przegrywa nawet spotkania w polskich rozgrywkach, przez co wciąż tak uznana marka w naszym kraju nie wywalczyła sobie awansu do ESL Mistrzostw Polski. Teraz jednak Polacy maja szansę na poprawienie swoich humorów.

Jacek “minise” Jeziak i spółka wystąpią bowiem w Operation: Kinguin #4. Pierwszym rywalem PRIDE będzie drużyna Binary Dragons. Bałkańska formacja notuje ostatnio świetną serię sześciu wygranych z rzędu, co pokazuje, że jest ona w “gazie”. Mimo tego trzecia polska siła CS:GO nie powinna obawiać się przeciwnika, który zdecydowanie jest w zasięgu ręki.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie rozegrany systemem BO1. Możliwość obejrzenia spotkania zapewni kanał Kinguin na Twitchu. Zwycięzca spotkania awansuje do półfinału, gdzie zmierzy się z wygranym pary Tricked eSportsRogue Academy.