IzakTV

Strona główna » Problemy wizowe kNgV-. cogu wesprze Immortals na ELEAGUE Premier

Problemy wizowe kNgV-. cogu wesprze Immortals na ELEAGUE Premier

Autor: Bartek Lorenc

Turnieje rozgrywane na terenie Stanów Zjednoczonych mają to do siebie, że wielu zawodników musi zaopatrzyć się w wizy. Problemy z tym związane dotknęły jednego z reprezentantów Immortals – Vita “kNgV-” Giuseppe, który nie zdoła pojawić się w Atlancie na czas i z tego powodu opuści mecze fazy grupowej. Jego miejsce zajmie Raphael “cogu” Camargo, legenda brazylijskiego Counter-Strike’a.

32-letni Camargo jest zawodnikiem Gorilla Core – zwycięzców 25. sezonu ESEA Open. cogu to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na brazylijskiej scenie, która w przeszłości reprezentowała m.in. drużyny mibr i g3x. Brazylijczyk, za swoją grę otrzymał cztery ważne tytuły, w tym tytuł najlepszego zawodnika dekady obu Ameryk w CS 1.6, który został nadany przez HLTV.org. Camargo jest aktywny na scenie CS:GO od pięciu lat, lecz dotychczas nie zdołał odnieść tak wysokich osiągnięć, jak za czasów Counter-Strike’a 1.6.

Skład Immortals na fazę grupową ELEAGUE Premier:

  • Lucas “LUCAS1” Teles
  • Henrique “HEN1” Teles
  • Lucas “steel” Lopes
  • Ricardo “boltz” Prass
  • Raphael “cogu” Camargo

Immortals znajdują się w grupie B razem z North, mousesports oraz fnatic. Pierwszy mecz Brazylijczyków rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 1:15. Dotychczas z rozgrywkami pożegnały się drużyny Natus Vincere i Renegades, natomiast awans do fazy playoff uzyskali zawodnicy FaZe Clan i G2 Esports.