IzakTV

Strona główna » Przedwieczni Bogowie powrócą do Hearthstone w rozszerzeniu Obłędny Festyn Lunomroku już 17 listopada

Przedwieczni Bogowie powrócą do Hearthstone w rozszerzeniu Obłędny Festyn Lunomroku już 17 listopada

Autor: Marcin Skrętkowicz

W najnowszym rozszerzeniu do szalenie popularnej cyfrowej karcianki spółki Blizzard Entertainment gracze wezmą udział w legendarnym Festynie Lunomroku i sięgną po 135 nowych kart, nasyconych przerażającą mocą Przedwiecznych Bogów.

Atrakcje i zabawy nie z tego świata opanują Hearthstone już 17 listopada! Obłędny Festyn Lunomroku, nadchodzące rozszerzenie do obłędnie popularnej, darmowej karcianki spółki Blizzard Entertainment, wprowadzi do Hearthstone korowód dziwów i niesamowitości, spowitych plugawymi oparami. Przedwieczni Bogowie – dzierżące przerażającą moc istoty spoza czasu, które eony temu sprawowały nad Azeroth rządy żelaznej macki – wybrały Festyn Lunomroku jako miejsce swego wielkiego powrotu. Już wkrótce powiodą graczy na pokuszenie przy pomocy 135 nowiutkich kart, noszących znamiona splugawienia…

Obłędny Festyn Lunomroku nawiązuje do uwielbianego przez fanów Hearthstone rozszerzenia Przedwieczni Bogowie z 2016 r. Gracze mogą liczyć na powrót legendarnych stronników takich jak C’Thun czy Yogg-Saron – w nowych, zaskakujących wersjach. Przy okazji skorzystają z ich niesamowitych mocy, które mogą zadecydować o wyniku gry. Szczególnie odważni (lub szaleni) śmiałkowie mogą sięgnąć po artefakty Przedwiecznych Bogów – potężne zaklęcia inspirowane projektami najbardziej przerażających, legendarnych stronników z Przedwiecznych Bogów. Aby jeszcze bardziej wzmocnić wstrętny wpływ istot spoza czasu, użyjcie kart z nowym słowem kluczowym Splugawienie. Stają się one dużo potężniejsze po zagraniu karty o wyższym koszcie.

„To niezwykle ważny moment w Hearthstone. Do gry trafia rozszerzenie Obłędny Festyn Lunomroku, nowy tryb Starcia, a także całkowicie odświeżony system progresji” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Hearthstone ciągle rozwija się i zmienia, a naszym nadrzędnym celem pozostaje zapewnianie fanom gry wyjątkowej, złożonej rozgrywki i mnóstwa frajdy. Gracze oszaleją, gdy zobaczą nową zawartość!”.

Przedstawiamy Starcia w Hearthstone

Starcia w Hearthstone to nowy, całkowicie darmowy tryb gry, który łączy w sobie ekscytującą rywalizację 1 na 1 znaną z Areny z wyjątkowym systemem tworzenia niesamowicie potężnych talii, do tej pory dostępnym jedynie w ramach Przygód dla jednego gracza. Podobnie jak na Arenie, będziecie mierzyć się z innymi graczami do 12 zwycięstw lub 3 porażek, ale rozpoczniecie rywalizację z taliami stworzonymi z kart z własnych kolekcji. Po każdym meczu będziecie otrzymywać dodatkowe karty i wyjątkowe skarby.

Gracze mogą również spróbować swoich sił w trybie heroicznym Starć i sięgnąć po wyjątkowe nagrody: złoto w grze, karty, pakiety kart i tajemny pył. Aby uzyskać dostęp do trybu heroicznego Starć, wystarczy zapłacić 150 złota w grze lub kupić bilet do Karczmy w cenie 1,99 EUR. Im wyższy ostateczny wynik na koniec serii, tym wspanialsze nagrody trafią w wasze ręce!

Każdy sezon przyniesie odmienione oblicze Starć. Pula dostępnych kart z obszernego katalogu Hearthstone będzie odświeżana, pojawią się też nowi bohaterowie, moce specjalne i wyjątkowe skarby. Motywem przewodnim pierwszego sezonu nowego trybu są Starcia magów. Wezmą w nich udział bohaterowie wybrani spośród wykładowców i znamienitych osobistości Scholomancjum.

Gracze, którzy kupią zestaw Obłędny Festyn Lunomroku w przedsprzedaży, zyskają również wczesny dostęp do Starć od 22 października do 11 listopada. Pozostali gracze Hearthstone będą mogli wypróbować nowy tryb od 12 listopada, kiedy rozpoczną się oficjalne beta-testy Starć. Początek 1. sezonu jest obecnie zaplanowany na 17 listopada.

Aktualizacja systemu progresji w Hearthstone

Hearthstone przejdzie największą jak dotąd modyfikację swoich systemów już 12 listopada, gdy do gry trafi odświeżony system progresji. Nowy system ma zapewnić graczom regularnie przyznawane, ekscytujące nagrody, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają przygodę z Hearthstone, układają talie od czasu do czasu, czy też są weteranami karcianych bojów. Oto przegląd nadchodzących zmian:

  • dodawane z każdym nowym rozszerzeniem, trybem gry i ważną aktualizacją.
  • Ścieżka nagród pozwoli graczom zdobywać złoto, pakiety kart, elementy ozdobne i wiele innych. Dodatkowe nagrody czekają tych, którzy kupią Karnet Karczmarza. Wraz z każdym nowym Hearthstone to szalenie popularna, darmowa cyfrowa strategiczna gra karciana firmy Blizzard Entertainment. Na całym świecie przyciągnęła już ponad 100 milionów graczy reprezentujących różne poziomy zaawansowania. Gracze mogą wybrać jedną z 10 potężnych klas postaci i tworzyć talie kart, wykorzystując w nich stronników, zaklęcia i bronie zaczerpnięte z jedynego w swoim rodzaju uniwersum Warcraft. W grze dostępne są liczne tryby, od zaciekłych pojedynków jeden na jeden do fabularnych przygód dla jednego gracza. Każdy znajdzie w Hearthstone satysfakcjonującą, strategiczną rozrywkę i mnóstwo frajdy w niepowtarzalnym stylu. Hearthstone dostępne jest na całym świecie na komputery z systemem Windows i Mac; tablety z systemem Windows, iOS, i Android, a także telefony komórkowe z systemem iOS oraz Android.