IzakTV

Strona główna » Przepis na udany poniedziałek- polskie drużyny w internetowych ligach

Przepis na udany poniedziałek- polskie drużyny w internetowych ligach

Autor: Kamil Kowala
aristocracy

Emocje po DreamHack Open Atlanta już nieco opadły, tak więc pora wrócić do szarej rzeczywistości, w której codziennie toczy się boje w ligach internetowych. Dziś szansę na triumf będą mieli zawodnicy Aristocracy, AGO i PACT, aczkolwiek maksymalnie dwie taki odniosą, ponieważ końcowy duet stoczy walkę pomiędzy sobą.

Dla x-kom AGO oraz Actiny PACT będą to spotkania inaugurujące ich zmagania w piątym sezonie LOOT.BET. Obie formacje spotkały się nie tak dawno w ESL Mistrzostwach Polski, gdzie dwa rozegrane starcia do rozstrzygnięcia potrzebowały trzydziestu rund. Z tamtych pojedynków lepiej wyszła brygada Dawida “lunAtica“ Cieślaka, aczkolwiek to jastrzębie będą minimalnym faworytem dzisiejszej potyczki.

W trakcie wcześniej omawianej batalii na serwer w ramach innych rozgrywek wkroczą gracze Aristocracy. Dla nadwiślańskiej kompanii ostatni okres był dość burzliwy, a informacja o konieczności szukania nowego pracodawcy zdecydowanie go nie ułatwiła. Mając jednak u boku tak charakternego kapitana, jakim jest Wiktor “TaZ“ Wojtas, można wyjść z każdych opresji. Dziś naprzeciw naszych rodaków stanie ekipa Spirit, która niedawno zapewniła sobie miejsce na globalnych finałach ESEA MDL. Być może za niedługo zobaczymy obie te piątki na LAN-ie, walczące o miejsce w jedenastym sezonie ESL Pro League.

Harmonogram:

  • x-kom AGO vs Actina PACT – 15:30 (BO3, transmisja)
  • Aristocracy vs Spirit – 17:00 (BO3, transmisja)