IzakTV

Strona główna » Przygoda czeka w sezonie 8!

Przygoda czeka w sezonie 8!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Nadszedł sezon 8, a wraz z nim pojawił się ogromny wulkan! Uwolniony z zamku Króla Lodu Więzień dysponuje teraz ogromną mocą. Przez niego Fortnite oraz wyspy stanęły w płomieniach!

Battle Royale

Nadszedł sezon 8, a wraz z nim pojawił się ogromny wulkan! Uwolniony z zamku Króla Lodu Więzień dysponuje teraz ogromną mocą. Przez niego Fortnite oraz wyspy stanęły w płomieniach! Piraci, ninja oraz hordy nowych wojowników będą walczyć o skarby przy użyciu pirackich dział oraz odkrywać legendarne łupy. Ci, którzy odważą się na eksplorację, mogą poszybować na oparach z wulkanicznych szczelin, by dotrzeć do nowych lokalizacji: Leniwej Laguny i Słonecznych Stopni. Na odkrycie czeka mnóstwo nowych miejsc i sekretów. W tym sezonie X oznacza cel!

Wszyscy gracze, którzy ukończyli 13 darmowych wyzwań dogrywki podczas wydarzenia Dziel się Miłością, mogą odebrać bezpłatny karnet bojowy sezonu 8, korzystając z zakładki Karnetu bojowego, lub kupić zestaw bojowy ze zniżką.

https://www.youtube.com/watch?v=9MtSH_h1gvQ

Nowy sezon to także nowy karnet bojowy. Czeka ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia – i to nadal za 950 V-dolców. W tym sezonie przy zakupie karnetu bojowego natychmiast otrzymacie progresywne stroje Czarnosercego i Hybrydy, które możecie awansować, by odblokowywać ich nowe warianty.

Nowość w sezonie 8: Pomoc ekipy! Przed rozpoczęciem meczu można wybrać wyzwanie dzienne lub tygodniowe i otrzymać wsparcie znajomych przy jego ukończeniu! Połączcie siły ze znajomymi – wspólnie bez trudu uporacie się z tymi nowymi wyzwaniami społecznościowymi!

Ratowanie Świata

Grajcie, jak chcecie w nowym przerobionym Zespole Bohaterów! Zmieniajcie styl rozgrywki, wybierając i dopasowując nowe unikatowe profity dla każdego bohatera. Wybierzcie dowódcę, pięciu członków zespołu wsparcia i jeden profit drużynowy modyfikujący sposób gry.

Do gry dodano również osiem nowych, wyjątkowych zadań – każde umożliwia odblokowanie nowego bohatera, którego można dodać do ekipy! Więcej bohaterów, więcej kombinacji. Zbudujcie własny zespół, zapiszcie ulubione układy i przygotujcie się na Ratowanie Świata.