IzakTV

Strona główna » Przygoda składu ex-SMASH dobiegła końca. Zawodnicy w poszukiwaniu nowego domu!

Przygoda składu ex-SMASH dobiegła końca. Zawodnicy w poszukiwaniu nowego domu!

Autor: Marcin Kapusta

Byli członkowie SMASH próbowali swoich sił i aktywnie poszukiwali nowego domu, jednak wczoraj poinformowano, że zespół się rozpadł! 

Przygoda międzynarodowego miksu pod banderą SMASH eSports rozpoczęła się w połowie grudnia ubiegłego roku. Barwy tej formacji reprezentował wtedy Sebastian “NEEX” Trela, który z powodu słabych wyników postanowił opuścić zespół, a jego zastępcą został Kristjan “shokz” Jakobson.  10 czerwca SMASH nie przedłużyło kontraktów zawodnikom, przez co drużyna musiała zdać się sama na siebie. Gracze nie poddali się tak łatwo i poinformowali, że będą nadal grać razem i poszukują nowego domu. Z powodu słabych wyników żaden pracodawca się nie znalazł, a zawodnicy pozostawieni sami sobie zdecydowali się rozwiązać zespół.

Wczoraj bubble i spółka musieli uznać wyższość x-kom AGO w półfinale pierwszego tygodnia Eden Arena Malta Vibes, a chwilę po tej porażce ogłoszono, że ex-SMASH się rozpadło. Szwedzkie duo Joakim “disco doplan” Gidetun oraz Denis “grux” Gutaj poinformowali, że zamierzają trzymać się razem i aktywnie poszukują nowych ofert, nawet tych zza oceanu.

Były reprezentant takich organizacji jak Fnatic czy GODSENT – disco doplan napisał na Twitterze:

Postanowiliśmy rozwiązać ex-SMASH, podczas gdy w czasie jego trwania było zabawnie, czuliśmy, że na dłuższą metę będzie to bez sensu. Jednak ja i Grux będziemy trzymać się razem i obecnie rozpatrujemy inne opcje jako duet. Jesteśmy otwarci na grę w międzynarodowym składzie, jak i również w Ameryce. 

Skład ex-SMASH prezentował się następująco:

  • 🇧🇬 Kamen “bubble” Kostadinov
  • 🇪🇪 Kristjan “fejtZ” Allsaar
  • 🇪🇪 Kristjan “shokz” Jakobson
  • 🇸🇪 Denis “grux” Gutaj
  • 🇸🇪 Joakim “disco doplan” Gidetun
  • 🇧🇬 Anton “ToH1o” Georgiev (trener)