IzakTV

Strona główna » PUBG z specjalnymi atrakcjami na weekend! [aktualizacja]

PUBG z specjalnymi atrakcjami na weekend! [aktualizacja]

Autor: Marcin Skrętkowicz
pubg

Gracze PUBGa na pewno będą zadowoleni, gdyż na weekend uruchomiono specjalny event mode z kolejną odmianą drużynowego DM – Huntsmen and Marksmen.

Aktualizacja:

Deweloperzy PUBGa zdecydowali się na potworzenie trybu Huntsmen and Marksmen w ten weekend (13 – 16 lipca). Oczywiście zasady są identyczne jak poprzednio.

———————————————

Przez pewien czas w PUBGu nie było czasowych trybów. Deweloperzy bardziej skupili się na ważniejszych sprawach m.in. nowych misjach oraz mapie Sanhok. W każdym razie w ten weekend uruchomiono nowy event mode: War – Huntsmen and Marksmen. Weekendowa zabawa potrwa do poniedziałku do godziny 4 rano.

Nowe wydarzenie opiera się o tryb War Mode, tyle że z małymi określonymi zasadami. Jakżeby inaczej całe wydarzenie odbywa się tylko na mapie Sanhok, a gracze zostają wyposażeni jedynie w śrutówki i pistolety. Dodatkowo w skrzynkach zaopatrzenia znaleźć można karabin snajperski bądź DMR.

Do gry trafia 10 zespołów, po pięć zawodników każdy. Ogień przyjacielski został wyłączony, a drużyny ściągają się do 200 punktów. Za każde zabójstwo zespół otrzymuje 3 punkty oraz 1 za powalenie wroga. Dodatkowo w grze wyłączone zostały strefy bombardowania.