Puchar Polski: tomorrow.gg pierwszym finalistą!

Autor: Patryk Głowacki
Puchar Polski Cybersport

Pierwszy półfinał Pucharu Polski Cybersport dobiegł końca. Do finału zmagań awansowali zawodnicy tomorrow.gg.

Lepiej w pojedynek weszli zawodnicy tomorrow, którzy dobrze radzili sobie po stronie atakującej na mirage. Off-Mode miało problem z obroną bombsite’ów, dlatego “Czarni” przegrali pierwszą połowę 6:9. Po zmianie stron dystans między drużynami znacznie się powiększył, co pozwoliło Kubie “Markosiowi” Markowskiemu i spółce objąć prowadzenie w meczu. Druga mapa należała już jednak w pełni do graczy Off-Mode Black, którzy w obu połowach okazali się lepsi od oponenta, tym samym doprowadzając do decydującego pola gry.

Tym okazał się cobblestone, który także lepiej prowadzili na początku gracze Black. Po pierwszej połowie jeden ze składów Off-Mode miał wyraźną przewagę (11:4). tomorrow.gg zaczęło jako antyterroryści gonić wynik. Dzięki temu kibice mogli zobaczyć coraz bardziej zazębiającą się rywalizację, zakończoną dogrywką. “Overtime” należał w pełni do “jutrzejszych”, którzy tym samym przypieczętowali awans do finału.

tomorow.gg – Off-Mode Black 2:1 (16:8 – mirage; 6:16 – overpass, 19:15 – cobblestone)

Za chwilę rozpocznie się drugi półfinał rozgrywek. Naprzeciw siebie staną w nim gracze PRIDE oraz Venatores. Spotkanie będzie transmitowanie na polskim kanale ESL.