IzakTV

Strona główna » Fortnite – pustynna mapa na 5 sezon?!

Fortnite – pustynna mapa na 5 sezon?!

Autor: Marcin Skrętkowicz
fortnite

Niebawem bo już w czwartek w Fortnite: Battle Royale pojawi się kolejny sezon. Niestety deweloperzy nie zdradzają zbyt wielu informacji, więc cały artykuł będzie spoczywał na plotkach i doniesieniach.

Jakiś czas temu na niebie w Fortnite pojawiła się pewnego rodzaju szczelina i od tamtego czasu w grze występują anomalie. Raz coś znika z mapy np. pomidor. Natomiast innym razem coś się pojawia, jak np. dyliżans. Cała ta sceneria jest jedną wielką zagadką i póki co nie znamy konkretnych informacji co wydarzy się w grze – 12 lipca bo wtedy pojawi się 5 sezon.

W związku z całym tym zamieszaniem jest masa teorii ale jedną z najciekawszych i najbardziej prawdopodobnych jest fakt, że nowy sezon skupi się na podróżach w czasie. Nie jest też wykluczone, że deweloperzy zabiorą nas na pustynne tereny np. dziki zachód. Zwłaszcza, że opublikowano zdjęcie przedstawiające zwierze kojarzące się z tematyką pustynną.

Dodatkowo TwoEpicBuddies, który odpowiedzialny jest za masę potwierdzonych przecieków i nigdy nie zdarzyło mu się podać fałszywych informacji opublikował film, na którym ewidentnie widać zmienioną mapę i jakby nie inaczej jest to pustynia. Według samego autora tylko garstka ludzi miała możliwość zagrania na tej mapie i nie wiadomo czy będzie to ostateczna wersja. Według mnie, bardziej to wygląda na jakąś modyfikację przygotowaną przez autora filmu niż prawdziwą mapę. Dlaczego? Dlatego, że pustynia wygląda bardzo nieprofesjonalnie i “wyrasta” z niej ta sama trawa co na obecnej mapie; i znika gdy się do niej podejdzie. Wątpię, aby deweloperzy popełnili taki błąd i nie przygotowali bardziej realistycznej pustynnej trawy oraz samego pustynnego terenu.