IzakTV

Strona główna » Pyth znalazł nową drużynę

Pyth znalazł nową drużynę

Autor: Paweł Wilk
pyth

Były zawodnik m.in. SK Gaming, Winterfox czy Ninjas in Pyjamas znalazł nowy dom. Jacob “pyth” Mourujärvi wraz z Jonasem “hemzk9” Rantamäkim dołączył do PAPERPLANES.

Szwedzki miks zdecydował się dokonać zmian, korzystając z sytuacji, gdy wyżej wymienieni zawodnicy pozostali bez kontraktu. Zwycięzca m.in. DreamHack Masters Malmö 2016 jeszcze niedawno widniał w składzie Chaos Esports, ale na początku lipca organizacja zdecydowała się dokonać roszad i Szwed pożegnał się z Mikailem “Maikelele” Billem. Podobnie ma się sytuacja hemzk9, który od maja 2018 roku reprezentował Wind and Rain, ale kilka dni temu drużyna została rozwiązana. Szwedzki zawodnik nie będzie kontynuował międzynarodowej kariery, a wróci do gry w rodzimej formacji.

Jestem bardzo podekscytowany z gry z takimi utalentowanymi zawodnikami. Mam ogromną motywację do rywalizacji i będę starał się zaprezentować jak najlepiej. Czuję, że mamy świetne połączenie młodości i doświadczenia i jestem przekonany, że możemy wiele wygrać. Bardzo wierzę w tej projekt – powiedział Jacob “pyth” Mourujärvi.

Najbliższym sprawdzianem Jacoba “pytha” Mourujärviego i spółki będzie Cross Border Esport 2018, gdzie zobaczymy także polską formację PACT. Później PAPERPLANES przystąpi do rywalizacji w kolejnym sezonie ESEA MDL.

Aktualny skład PAPERPLANES:

  • Adam “ad3m” Siraj
  • Rasmus “kreaz” Johansson
  • Denis “grux” Gutaj
  • Jacob “pyth” Mourujärvi
  • Jonas “hemzk9” Rantamäki