IzakTV

Strona główna » qikert: Odrzuciłem ofertę z Natus Vincere, ponieważ uwierzyłem w swój zespół

qikert: Odrzuciłem ofertę z Natus Vincere, ponieważ uwierzyłem w swój zespół

Autor: Michał Maćkowski

Już dzisiaj rozpocznie się wielki finał StarLadder Major Berlin 2019, a po wczorajszym półfinale zawodnik AVANGAR Alexey “qikert” Golubev udzielił interesującego wywiadu dla serwisu HLTV, gdzie zdradził, że odrzucił ofertę z Natus Vincere.

Major jeszcze trwa, a my już doczekaliśmy się pierwszych zmian w zespołach i wielu ciekawych informacji. Tym razem dla serwisu HLTV wywiadu udzielił Alexey “qikert” Golubev, czyli reprezentant AVANGAR. Młody zawodnik oznajmił, że odrzucił ofertę od Natus Vincere. Wtedy rosyjsko-ukraińska formacja żegnała się z Ioann’em “Edward’em” Sukhariev’;em, który wczoraj wrócił na ławkę rezerwową ukraińskiej formacji po wypożyczeniu do Winstrike.

“Cieszę się, że nie dołączyłem do Na`Vi, kiedy zaprosili mnie do siebie. Wtedy dobre występy w Rio i Kijowie, zmusiły mnie do uwierzenia w mój zespół. 

Ponadto zawodnik w dalszej części wywiadu powiedział, że był numerem jeden na liście do zastąpienia doświadczonego Edward’a. Jego konkurencją miał być Kirill “Boombl4” Mikhailov, lecz jak wiemy gracz AVANGAR podziękował za ofertę.

“Tak, zaprosili mnie, kiedy chcieli zastąpić Edwarda. Zaprosili także Boombl4, ale jedna osoba napisała do mnie, nie mogę powiedzieć, kto, że ja jestem pierwszy na liście”

Patrząc z aktualnej sytuacji, młody zawodnik z Kazachstanu dokonał bardzo mądrego wyboru, ponieważ już dzisiaj jego zespół zmierzy się z Astralis w finale StarLadder Major Berlin 2019.