IzakTV

Strona główna » QubicGames ma licencję na wydanie gry ‘Farabel’ na Nintendo Switch

QubicGames ma licencję na wydanie gry ‘Farabel’ na Nintendo Switch

Autor: Marcin Skrętkowicz

QubicGames zawarł z firmą Goblinz Studio z siedzibą we Francji umowę wydawniczą, określającą szczegóły przystosowania i wydania gry “Farabel” na konsolę Nintendo Switch.

“‘Farabel’ jest grą strategiczną opartą na turowym systemie walki. Gra jest dostępna w wersji PC na platformie Steam. Premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch planowana jest w III kwartale 2019 roku. Zarząd QubicGames S.A. z siedzibą w Siedlcach poinformował, iż w dniu 11 lutego 2019 r., zawarł z firmą Goblinz Studio z siedzibą we Francji istotną umowę wydawniczą, określającą szczegóły przystosowania i wydania gry „Farabel” na konsolę Nintendo Switch. W zamian za udzielenie licencji na wydanie Gry Developer otrzyma od Emitenta wynagrodzenie w postaci Revenue Share (procentu od przychodów ze sprzedaży Gry).

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.