Rainbow Six: Siege - Darmowy weekend już niebawem! - IzakTV

Rainbow Six: Siege – Darmowy weekend już niebawem!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Rainbow Six: Siege, to mamy dobre wieści! Ubisoft postanowiło przygotować darmowy weekend z wspomnianym tytułem.

Wszystkie osoby, które jeszcze nie miały okazji przetestować Rainbow Six: Siege będą mogły to uczynić za sprawą ogłoszonego przez twórców darmowego weekendu. Odbędzie się on na trzech platformach w dniach:

  • 15-18 lutego (PC);
  • 15-20 lutego (PS4);
  • 15-19 lutego (XOne).

Co ciekawe do dyspozycji będziemy mogli sprawdzić całą grę, a nie tylko wybrane elementy jak to było dotychczas. Wszyscy otrzymają dostęp do pełnej zawartości, czyli do wszystkich operatorów, trybów i map. Warto też wspomnieć, że wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup pełnej wersji gry będą mogli liczyć na to, że postępy zostaną zachowane.

Dodatkowo, Ubisoft ujawnił, że Operation Chimera udostępnione będzie na technicznym testowym serwerze 19 lutego. To darmowe wydarzenie udostępnione zostanie wszystkim graczom 6 marca i potrwa do 3 kwietnia. Więc zaraz po darmowym weekendzie posiadacze Rainbow Six Siege na PC będą mogli sprawdzić całkiem nowy tryb zabawy, Outbreak. Będzie on najpierw na komputerach osobistych, a dopiero w marcu lub kwietniu na pozostałych dwóch platformach.

 

 

 

Powiązane posty

pasha już dziś wystąpi w HEJT PARKU!

Esportowcy i nie tylko grają z WOŚP – Przegląd aukcji

Epic Games otwiera swoje studio w Polsce!