IzakTV

Strona główna » Rainbow Six z darmowym weekendem!

Rainbow Six z darmowym weekendem!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Tom Clancy`s Rainbow Six Siege będzie dostępne bezpłatnie w dniach 17-20 maja. Zainteresowani mogą dołączyć do przeszło 30-milionowej społeczności graczy na wszystkich konsolach i komputerach PC.

Osoby, które będą chciały wypróbować grę podczas bezpłatnego weekendu i zdecydują się na zakup pełnej wersji, będą mogły przenieść postępy i kontynuować grę bez przeszkód. W dniach 17-28 maja, gracze z regionu EMEA skorzystają także z rabatu nawet do 50% na edycję Standardową, Zaawansowaną, Złotą i Kompletną.

W nadchodzącej operacji Para Bellum wprowadzonych zostanie dwoje nowych włoskich operatorów oraz nowa mapa – Villa – a także szereg różnych ulepszeń rozgrywki, takich jak opcja Pick & Ban. Pełne ujawnienie zawartości 2. sezonu 3. roku Tom Clancy`s Rainbow Six: Siege odbędzie się w dniach 19-20 maja podczas finałów Pro League w Atlantic City.

FAQ:

  • Czy mogę wcześniej pobrać grę?

Tak, pre-load jest dostępny na ten darmowy weekend tylko dla PS4 i PC. Grę można pobrać od 15 maja. Wersja na Xbox będzie dostępna na początku darmowego weekendu.

  • Czy w czasie darmowego weekendu mogę grać ze znajomymi?

Oczywiście, możecie grać z każdym, kto już posiada grę albo tak jak wy, korzysta z darmowego weekendu.

  • Gra naprawdę mi się podoba i chce ją kupić. Czy są dostępne jakieś oferty?

Jeżeli gra ci się podoba i chcesz w nią grać po zakończeniu darmowego weekendu, twoje postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeśli dokonasz zakupu. Przez pewien czas Rainbow Six Siege będzie dostępne na wszystkie platformy z rabatem 50%.

  • Czy moje postępy z darmowego weekendu zostaną przeniesione, jeśli kupię pełną wersję gry?

Twoje wszystkie postępy i operatorzy zostaną przeniesieni, jeśli postanowisz zakupić pełną wersję gry (nie dotyczy to Starter Edition na PC).

  • Jakie materiały są dostępne?

Cała gra! Darmowa wersja Rainbow Six Siege zapewni dostęp do wszystkich map, trybów i operatorów z pełnej wersji gry, dzięki czemu w czasie darmowego weekendu możesz zapoznać się ze wszystkim, co oferuje Siege.