IzakTV

Strona główna » Ranking Listopadowy eWinner – Aż 15 000 PLN do podziału!

Ranking Listopadowy eWinner – Aż 15 000 PLN do podziału!

Autor: Filip Woszczek

Listopad z eWinnerem obfituje w niemałą atrakcję. Przez cały listopad każdy kupon może mieć szansę na zdobycie punktów. Uplasują nas one w zestawieniu, w którym czeka 15 000 PLN do podziału między najlepszych!

Zanim jednak zapoznacie się z rankingiem, w trakcie rejestracji warto skorzystać z kodu promocyjnego IZAKTV, lub bezpośrednio z linku poniżej:

Link do rejestracji w eWinner – https://bit.ly/2SC1u5i

Pozwoli nam to na skorzystanie z bogatszej oferty powitalnej. Szczegóły dotyczące oferty powitalnej znajdują się w tym miejscu.

Ranking Listopadowy trwa w dniach 3-29 listopada. To właśnie w tym czasie możecie zgarniać punkty, by później mieć szansę na nagrody!

W jaki sposób działa ranking?

  • Gdy na kuponie znajdą się wyłącznie zakłady przedmeczowe, punkty będą liczone z mnożnikiem x 1.0.
  • Gdy na kuponie znajdą się wyłącznie zakłady na żywo, punkty będą liczone z mnożnikiem x 1.5.
  • Gdy na kuponie znajdą się wyłącznie zakłady wirtualne, punkty będą liczone z mnożnikiem x 2.0.
  • Gdy połączymy różne typy zakładów, wówczas mnożnik pozostanie taki, jak w punkcie pierwszym.

By upewnić sie, że nasze kupony zaliczą się do zestawienia, należy przestrzegać zasad kursu minimalnego. W przypadku kuponu singiel wartość ta wynosi 1.50, zaś gdy zawrzemy więcej zdarzeń, każde z nich będzie musiało posiadać kurs minimalny wynoszący 1.30. To najważniejsze informacje, które powinniście wiedzieć przed skorzystaniem z promocji. Jeśli jest jednak coś owianego wątpliwościami – regulamin stoi otworem!

Już w środę, 11 listopada rozegrają się kolejne spotkania w ramach 8 Sezonu PLE Dywizji Mistrzowskiej. Z tej okazji, na eWinnerze znajdziemy sekcję poświęconą temu wydarzeniu, która jest aktualizowana na bieżąco.

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek.