IzakTV

Strona główna » REKORD POLSKIEGO SKŁADU VIRTUS.PRO I ASTRLIS POBITY; CS:GO ponownie na fali!

REKORD POLSKIEGO SKŁADU VIRTUS.PRO I ASTRLIS POBITY; CS:GO ponownie na fali!

Autor: Michał Maćkowski

Aktualnie trwający Major w CS:GO na pewno można zaliczyć do udanych! Wczoraj PGL Major Sztokholm pobił rekord należący do polskiego składu Virtus.pro, Astralis i turnieju ELEAGUE Major 2017.

Powróćmy do starych dobrych czasów byłego polskiego składu Virtus.pro w CS:GO, kiedy to na wysokim międzynarodowym poziomie mogliśmy oglądać już legendarną złotą piątkę. Wielu z nas przecież dobrze pamięta finał ELEAGUE Major 2017, gdzie w finale oglądaliśmy właśnie byłą już ekipą Jarosława “pashybicepsa” Jarząbkowskiego. Co ciekawe do tej pory finał tego turnieju był najlepiej oglądanym meczem w historii CS:GO, lecz do wczoraj!

Jak dobrze wiemy, trwa PGL Major Sztokholm, który zbudował wśród kibiców CS:GO niesamowite emocje, a to dzięki między innymi długiej przerwie, jaką mieliśmy pomiędzy Majorami. Wczorajszy ćwierćfinał pomiędzy Vitality, a Natus Vincere wzbudził wśród kibiców solidne widowisko, a w jednym momencie spotkanie oglądało ponad 1 350 000 osób. Liczba robi naprawdę potężne wrażenie, a to dopiero ćwierćfinał. Co ciekawe tylko i wyłącznie na rosyjskiej transmisji zgromadziło się ponad pół miliona oglądających!

Oczywiście poprzedni rekord należał do Polaków z byłego składu Virtus.pro i także do legendarnego składu Astralis, którzy stoczyli niesamowity bój podczas ELEAGUE Major 2017. Wtedy spotkanie w jednym momencie oglądało nieco ponad 1 330 00 kibiców i trzeba pamiętać, że był to finał całych rozgrywek. Niewykluczone, że nowy rekord padnie jeszcze podczas aktualnie trwającego PGL Major Sztokholm!

Najnowsze informacje o PGL Major Sztokholm możecie znaleźć w naszej specjalnej relacji tekstowej!