IzakTV

Strona główna » Renegades z nowym zawodnikiem!

Renegades z nowym zawodnikiem!

Autor: Patryk Głowacki

Renegades powoli uzupełnia skład. Po utracie dwóch zawodników, organizacja zakontraktowała nowego członka zespołu, którym jest Noah “Nifty” Francis.

 

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla organizacji. Zespół stracił bowiem dwóch zawodników na przestrzeni paru tygodni. Najpierw poza składem znalazł się Ricardo “Rickeh” Mulholland, który chwilę później zasilił szeregi Counter Logic Gaming. Następnie zespół opuścił Yaman “yam” Ergenekon, co sprawiało, że team z Australii miał zakontraktowanych zaledwie trzech graczy.

W zamian za byłych już podopiecznych, Renegades testowało innych zawodników: Simona “attera” Atterstama oraz Michaela “UBER” Stapellsa. Żaden z nich nie otrzymał jednak stałego kontraktu, więc jest prawdopodobnym, iż nie zagrzeją oni miejsca w drużynie na stałe.

Do składu prowadzonego przez Aleksandara “kassada” Trifunovicia dołączył natomiast “Nifty”. 20-latek to perspektywiczny zawodnik. Najczęściej grywa on na pozycji AWP-era. Francis znany jest głównie z występów dla Selfless Gaming, gdzie grał ponad rok.

Oficjalny skład Renegades:

  • Aaron “AZR” Ward
  • Karlo “USTILO” Pivac
  • JUSTIN “jks” Savage
  • Noah “Nifty” Francis
  • Aleksandar “kassad” Trifunović