IzakTV

Strona główna » Renegades wkracza na scenę VALORANTA

Renegades wkracza na scenę VALORANTA

Autor: Marcin Kapusta

Kolejna bardzo rozpoznawalna organizacja esportowa postanowiła zainwestować w rozwijającą się scenę VALORANTA. Przywitajmy Renegades!

Amerykańska organizacja z impetem wkroczyła do nowej produkcji Riotu, ponieważ przejęła skład Big Frames, którego szeregi zasilali: Nurfed, Cp2, Winsum, randyySavage oraz Berghy. Większość wyżej wymienionych graczy próbowała swoich sił w Counter-Strike’u, gdzie pojedynkowali się głównie w niższych północnoamerykańskich szczeblach rozgrywkowych. Berghy nie brał udziału w żadnym znaczącym evencie od 2017 roku.

Reprezentanci Big Frames w VALORANCIE brali dotychczas udział w cotygodniowych turniejach, w których zawsze plasowali się na najwyższych lokatach. Do tych cotygodniowych imprez należą cykle Fragadelphia, Nerd Street Gamers oraz Fight Nigh Arena. Niedawno zakwalifikowali się do Trovo Challenge NA, gdzie pokazali się z bardzo słabej strony, przegrywając z Teamem Underrated i zajmując 5/8 miejsce w klasyfikacji końcowej.

Renegades to organizacja znana przede wszystkim ze sceny CS:GO, gdzie najlepszy okres ma już za sobą. Formacja z australijskimi zawodnikami na pokładzie zaskoczyła wszystkich na Majorze StarLadder Berlin, w którym uplasowała się na 3/4 lokacie, uznając wyższość AVANGAR. Obecnie podopieczni mithRa zajmują 52 miejsce w rankingu HLTV.

Aktualny skład Renegades w VALORANCIE prezentuje się następująco:

  • 🇺🇸 Stephen “Berghy” Bergh
  • 🇺🇸 Ryan “Winsum” Johns
  • 🇨🇦 Devon “randyySavage” Breard
  • 🇺🇸 Chuck “Cp2” Proud
  • 🇺🇸 James “Nurfed” McFadden