IzakTV

Strona główna » Rise Nation znowu w komplecie

Rise Nation znowu w komplecie

Autor: Bartek Lorenc

Rise Nation skompletowało swój skład po rozstaniu się z Jonathanem “Jonji” Carey’em oraz przesunięciu Andy’ego “vSa” Xu na ławkę rezerwowych. Powstałe luki, zgodnie z przewidywaniami, uzupełnili Skyler “Relyks” Weaver i Michael “dapr” Gulino.

Zmiany w zespole to odpowiedź na nieudany występ w turnieju relegacyjnym do 7. sezonu ESL Pro League. Drużyna Brandona “Ace” Winna przegrała w walce o awans z Ghost Gaming oraz Rogue przez co ponownie ujrzymy ich w ESEA Premier. Weaver w przeszłości reprezentował m.in. organizacje Team SoloMid oraz Misfits, lecz lipca ubiegłego roku nie był związany z żadnym zespołem. Tym razem, choć będzie występował wraz z Rise Nation, to wciąż nie jest zakontraktowany przez organizację. Nieznane są jednak szczegóły tego zamieszania, a sam zawodnik określił całą sytuację jako “trochę dziwną”.

Drugi nabytek, Michael “dapr” Gulino może być kojarzony głównie z występów dla GX, gdzie w pierwszej połowie stycznia został zastąpiony przez Joshuę “steel” Nissana. Następnie 19-latek trafił do drużyny Ghost Academy, w której rozegrał dwa mecze – przeciwko Mythic oraz CheckSix. Przygoda z Ghost trwała jednak tylko 8 dni, ponieważ po zawodnika zgłosiło się Rise Nation.

Skład Rise Nation prezentuje się następująco:

  • Kaleb “moose” Jayne
  • Will “dazzLe” Loafman
  • Brandon “Ace” Winn
  • Skyler “Relyks” Weaver
  • Michael “dapr” Gulino