IzakTV

Strona główna » Rozpad Espady! Trójka zawodników wolnymi agentami

Rozpad Espady! Trójka zawodników wolnymi agentami

Autor: Krzysztof Sarna

W Rosji także się dzieje. Z Espadą pożegnała się trójka zawodników, a w zespole został już tylko Abdul “degster” Gasanov oraz Robert “Patsi” Isyanov.

Espada rozstała się z trójką zawodników, którzy dotychczas grali dla rosyjskiej formacji. W skład ten wchodzi Dmitriy “Dima” Bandurka, Dmitry “S0tF1k” Forostyanko oraz Vladislav “FinigaN” Usov. Oznacza to, że trio od tego momentu jest już wolne i może szukać nowego pracodawcy. Wszyscy ci gracze dołączyli w 2019 roku, ale w innych miesiącach. Najdłużej barwy Espady reprezentował FinigaN, bo od kwietnia. Z kolei w październiku dołączył Dima, a S0tF1k pod skrzydła rodzimej organizacji pod koniec grudnia. 

Przez okres roku udało się tym graczom wygrać Eden Arena: Malta Vibes – Week 7, a także dotrzeć do finału Eden Arena: Malta Vibes – Week 8, w którym Espada musiała uznać wyższość Teamu Spirit. Z kolei 5 grudnia 2020 roku Rosjanie sięgnęli po mistrzostwo Cyber.Bet Golden League. Udało się także wystąpić na DreamHacku Open December, ale 5-6 miejsce to było wszystko. Ostatecznie formacja 2020 rok zakończyła na 28. pozycji. 

W składzie pozostała na obecną chwilę dwójka zawodników, którymi są Abdul “degster” Gasanov oraz Robert “Patsi” Isyanov. Na ten moment jednak nie wiadomo co stanie się z tym duetem.