Rozpędzone Illuminar niszczy Hard Legion i melduje się w finale Eden Arena Malta Vibes 3

Autor: Marcin Kapusta
Illuminar

Zawodnicy Illuminar przejechali się po wyżej notowanym Hard Legion i tym samym awansowali do wielkich finałów trzeciej edycji Eden Arena Malta Vibes!

Nasi rodacy zdominowali rosyjskie Hard Legion, które plasuje się obecnie na 31. miejscu w rankingu HLTV. Zespół ze wschodu typowany był jako jeden z faworytów do wygrania całego turnieju, jednak Illuminar pokazało niesamowitą siłę, przejeżdżając się po oponentach i wyrzucając ich za burtę rozgrywek.  Już dzisiaj o 18:00 podopieczni Adriana “IMD” Piepera rozegrają wielki finał, którego stawką jest zainkasowanie 25 tysięcy dolarów. Nadwiślańska formacja podejmie zwycięzce spotkania FATE eSports vs ALTERNATE aTTaX.

🇵🇱 Illuminar 2-0 Hard Legion 🇷🇺

Inferno (16:9)

Polacy od samego początku dyktowali zasady rywalom. Innocent i spółka szybko objęli przewagę i zdominowali Hard Legion w pierwszej połowie wynikiem 11-4. Po zmianie stron opie ekipy szły łeb w łeb, a atmosfera zaczęła robić się napięta. Rosjanie jednak nie zdołali odrobić strat, a Illuminar zabezpieczyło batalię na Inferno wynikiem 16-9.

Train (16:4)

Train był pokazem dominacji ze strony naszych rodaków. Ekipa z regionu CIS zwyciężyła pierwszą pistoletówkę, jednak drużyna Snaxa odpowiedziała natychmiast, wygrywając force’a i niszcząc ekonomię przeciwników. Nadwiślański zespół szybko uciekł z wynikiem i zakończył pierwszą połowę rezultatem 11-4. Reszta okazała się już czystą formalnością, ponieważ rozpędzone Illuminar po zmianie stron nie przegrało ani jednej rundy i wygrało pojedynek na Trainie wynikiem 16-4.