IzakTV

Strona główna » Rozpoczyna się BLAST Premier Fall Final 2021; dziś w akcji m.in. Astralis, NiP oraz Na’Vi!

Rozpoczyna się BLAST Premier Fall Final 2021; dziś w akcji m.in. Astralis, NiP oraz Na’Vi!

Autor: Marcin Kapusta

Już dziś startują długo oczekiwane jesienne finały cyklu BLAST Premier 2021. Do walki przystąpi CS-owa śmietanka!

Pierwszy pojedynek rozpocznie się równo w samo południe. Wówczas na serwerze zameldują się ćwierćfinaliści Majora z Teamu Vitality, którzy podejmą Liquid. Forma amerykańskiej drużyny to swoista sinusoida, a według doniesień czekają ją zmiany. Co ciekawe, to samo tyczy się również francuskiego kolektywu. Niewykluczone więc, że może być to ostatni turniej dla obecnych składów tych organizacji.

O 15:00 FaZe Clan stanie w szranki z wyżej notowanym Heroic. Duńczycy dotarli aż do półfinału minionego Majora, ulegając w nim G2 Esports. Z kolei międzynarodowy zespół zajął 9/11. miejsce, przegrywając decydujący mecz z Virtus.pro. Trzy godziny później BIG spróbuje przerwać fenomenalną passę Natus Vincere. Niekwestionowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście rosyjsko-ukraińska ekipa, która jeszcze dwa tygodnie temu triumfowała na PGL Sztokholm 2021, zdobywając tym samym pierwszy tytuł Majora.

Najciekawsze widowisko odbędzie się na sam koniec, bo o godzinie 21:00. Wtedy bowiem zadebiutuje Patrick “es3tag” Hansen w barwach Ninjas in Pyjamas oraz nowy skład Astralis. Trykot duńskiej organizacji na początku listopada przywdziali Krisitan “k0nfig” Wienecke i Benjamin “blameF” Bremer, natomiast funkcję głównego trenera objął Alexander “ave” Holdt. Weszli oni w buty Petera “dupreeha” Rasmussena, Emila “Magiska” Reifa oraz Danny’ego “zonica” Sørensena.

BLAST Premier Fall Final 2021 – harmonogram pierwszego dnia (BO3)
12:00 Team Vitality vs Team Liquid
15:00 Heroic vs FaZe Clan
18:00 BIG vs Natus Vincere
21:00 NiP vs Astralis

Jesienne finały BLAST Premier 2021 odbędą się na LAN-ie w dniach 24-28 listopada. Osiem czołowych drużyn powalczy o część z puli nagród wynoszącej 425 tysięcy dolarów, a także o przepustkę na światowe finały zwieńczające tegoroczny cykl BLAST Premier.

RELACJA TEKSTOWA Z WYDARZENIA