IzakTV

Strona główna » Ruiner i Nuclear Throne za darmo w Epic Games Store!

Ruiner i Nuclear Throne za darmo w Epic Games Store!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Od dziś w sklepie Epic Games można odebrać za darmo dwie gry – Ruiner i Nuclear Throne. Oferta będzie ważna do 14 listopada.

RUINER to brutalny shooter, którego akcja toczy się w 2091 roku w cybermetropolii Rengkok. Główny bohater jest socjopatą, który z pomocą tajemniczej hakerki walczy ze skorumpowanym systemem, aby odkryć prawdę i uratować porwanego brata.

Nuclear Throne to gra akcji w stylu roguelike, za której produkcję odpowiada holenderskie studio Vlambeer. Całość została utrzymana w klimacie postapokalipsy, choć towarzyszy temu dość lekka, humorystyczna stylistyka. Prostota pod względem oprawy wizualnej sprawia, że gra posiada jednocześnie bardzo specyficzny, aczkolwiek pozytywny urok. Historia z kolei jest inspirowana opowieściami oraz filmami science-fiction z lat 60-80. XX wieku – wszędzie grasują mutanty próbujące przejąć władzę nad pustkowiami. Gracz trafia w sam środek niebezpiecznego, ogarniętego chaosem świata, gdzie wciela się w jedną z dostępnych ras, po czym zostaje zmuszony do ciągłej walki – ta jest bowiem jedynym sposobem na uporanie się z hordami zmutowanych przeciwników.