IzakTV

Strona główna » Ruszyła pierwsza wyprzedaż w Epic Games Store – Epic Mega Sale

Ruszyła pierwsza wyprzedaż w Epic Games Store – Epic Mega Sale

Autor: Marcin Skrętkowicz
Epic Games Store

W Epic Games Store ruszyła pierwsza wyprzedaż gier – Epic Mega Sale. Gry zostały przecenione maksymalnie o 75%. Dodatkowo za zakup każdego tytułu o wartości powyżej 59,99 zł otrzymamy dodatkowe 40 zł zniżki. Przeceną objęto starsze tytuły, świeże premiery, a nawet gry dostępne w pre-orderze.

Wyprzedaż potrwa, aż do 13 czerwca. Ceny wydają się być całkiem dobre i w wielu przypadkach zdecydowanie bardziej korzystniejsze, niż u konkurencji. Wszystkie przeceny będą dostępne przez cały okres promocji. Dzięki temu nie musicie codziennie zaglądać na platformę w obawie, że jakaś ciekawa obniżka Wam zniknie.

Warto też wspomnieć, że w czasie trwania promocji firma Epic Games będzie oferować co tydzień nowy darmowy tytuł. W tym tygodniu dostajemy “Stories Untold”. Co najważniejsze gracze, którzy przed rozpoczęciem wyprzedaży złożyli zamówienie przedpremierowe na niewydaną jeszcze produkcję, w ciągu najbliższych 7-12 dni otrzymają zwrot 40 złotych (pod warunkiem, że wydali więcej niż 59,99 złotych). Oprócz tego osoby, które zrobiły zakupy w Epic Games Store w dniach 2-15 maja, dostaną zwrot różnicy między wydaną kwotą a ceną obowiązującą podczas wyprzedaży.

Poniżej podajemy kilka ciekawych promocji, które mogą Was zainteresować:

  1. World War Z – 29,82 zł
  2. The Walking Dead: The Final Season – 53,99 zł
  3. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – 174,99 zł
  4. Metro Exodus – 116,75 zł
  5. Subnautica: Below Zero – 31,99 zł
  6. The Witness – 31,49 zł
  7. Borderlands 3 – 219,99 zł