IzakTV

Strona główna » Samsung Odyssey League w PUBG – zgarnij 25 tys. EURO!

Samsung Odyssey League w PUBG – zgarnij 25 tys. EURO!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Samsung Electronics, globalny lider na rynku monitorów gamingowych*, ogłosił turniej esportowy w popularną grę PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG). Rozgrywki skierowane są do europejskich fanów PUBG, a pula nagród wyniesie aż 25 000 euro. Regionalny charakter zmagań pozwoli sprawdzić, z której części kontynentu pochodzą mistrzowie cyfrowego survivalu. Rejestracja trwa!

Turniej Odyssey League, którego nazwa nawiązuje do nowej serii monitorów Odyssey, ma za zadanie wyłonić najbardziej utalentowanych europejskich graczy w PUBG. Uczestnicy, którzy wykażą się najwyższymi umiejętnościami, będą mieli okazję wygrać 10 000 euro. Nagrody za drugie i trzecie miejsce to kolejno 6 000 i 4 000 tysiące euro, a zdobywcy pozycji od czwartej do ósmej zgarną po 1000 euro.

Rozgrywki będą się składać z fazy kwalifikacji oraz fazy eliminacji, które obejmą 12 europejskich regionów i będą trwały od 28 września do 29 listopada b.r. Najlepsi gracze z każdego regionu awansują do europejskiego finału, który odbędzie się w dniach 5–6 grudnia. W Polsce kwalifikacje odbędą się od 5 do 8 października. Natomiast eliminacje 25 października.

Każdy z 12 turniejów będzie transmitowany na żywo na platformie streamingowej Twitch przez znanych influencerów, takich jak m.in. supergwiazda PUBG Dana Dima Gard, znana również jako DanucD. Przy okazji wielkiego finału organizatorzy zaplanowali jedyną w swoim rodzaju transmisję, nadawaną bezpośrednio ze studia e-sportowego Odyssey League w Berlinie.

Nie możemy się doczekać dalszej współpracy z firmą Samsung Electronics oraz nadchodzących rozgrywek Samsung Odyssey League. Cieszymy się, że możemy zaproponować graczom i kibicom kolejny turniej, który na pewno przyniesie im niezapomniane wrażenia. – powiedział Atila Yesildag, szef Esports EMEA w PUBG Corporation.

Więcej informacji na temat rejestracji, harmonogramu turnieju oraz platform, na których będzie można śledzić transmisje z rozgrywek, można znaleźć na stronie: odysseyleague.gg.

* Udział krajów europejskich jest ograniczony. Państwa, mogące wziąć udział w turnieju to: Włochy, Skandynawia (Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania), Polska, Austria, Szwajcaria, Niemcy, państwa regionu adriatyckiego (Albania, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Słowenia), Grecja, Czechy, Słowacja, państwa Półwyspu Iberyjskiego (Hiszpania, Portugalia), Rumunia, Francja, Wielka Brytania (Anglia, Irlandia Północna, Szkocja, Walia) oraz Beneluks (Holandia, Belgia, Luksemburg).