IzakTV

Strona główna » Ścigajmy się razem – premiera reklamy telewizyjnej F1 2020!

Ścigajmy się razem – premiera reklamy telewizyjnej F1 2020!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Codemasters® ujawnili  efektowną reklamę telewizyjną F1® 2020, nadchodzącej oficjalnej gry 2020 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™. Z piosenką Champion Bishopa Briggsa i Toma Morello w tle, zwiastun zostanie wyemitowany w telewizji oraz internecie na start nowego sezonu F1 2020 i na premierę gry pod tym samym tytułem.

W trakcie dynamicznych 20 sekund nowe wideo zabiera widza na przejażdżkę po najważniejszych zaletach i nowościach F1® 2020. Na samym początku widzimy Mój Zespół, nowy tryb tworzenia i zarządzania swoją drużyną.

Następnie, aby uczcić karierę najlepszego kierowcy w historii Formuły Jeden, F1® 2020 Edycja Deluxe Schumacher pozwoli graczom wcielić się w Michaela Schumachera i zasiąść za kółkiem czterech jego najbardziej znanych bolidów: Jordan 191, Benetton B194, Benetton B195 oraz Ferrari F1-2000. Dodatkowo nabywcy tej wersji otrzymają specjalną zawartość w grze, taką jak malowanie auta, elementy stroju kierowcy i celebrację na podium.

Zaprezentowany później tryb podzielonego ekranu pozwala natomiast na ściganie się wspólnie graczom siedzącym na tej samej kanapie, a zestaw udogodnień dla nowicjuszy sprawia, że nawet niedoświadczeni kierowcy będą się świetnie bawić. Zwiastun pokazuje następnie ujęcia dwóch nowych torów, Hanoi Circuit oraz Circuit Zandvoort, by skończyć się na bolidach Mercedesa i Ferrari pędzących łeb w łeb do mety…

Gra F1® 2020 ukaże się już 7 lipca (Edycja Deluxe Schumacher) lub 10 lipca (Edycja Siedemdziesięciolecia) 2020 w polskiej wersji językowej (napisy). Do zamówień przedpremierowych na obie edycje u wybranych sprzedawców będzie dodawany wyjątkowy Steelbook z Michaelem Schumacherem. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie.