seized zostaje wolnym agentem! - IzakTV

seized zostaje wolnym agentem!

Niecały miesiąc, po przejściu na listę transferową Vegi Squadron, Denis “seized“ Kostin ogłosił esportowe bezrobocie. W swoim obwieszczeniu nie zawarł jednak żadnych informacji na temat swojej przyszłości.

24-latek dołączył do Vegi w kwietniu tego roku i wraz z innymi dwoma nowymi nabytkami, miał przywrócić rosyjskiej organizacji sukcesy na międzynarodowej scenie. Projekt miał być długoterminowy, lecz jak to bywa w przypadku zatrudniania nieco wypalonych zawodników- nie wypalił. Vega Squadron nie wygrała żadnego, chociażby internetowego turnieju, a na jedynym LAN-ie zajęła trzecie miejsce, na czterech uczestników. Wyniki nie powalały i na efekty nie przyszło nam czekać długo. Cztery miesiące po przebudowie składu, włodarze organizacji ogłosili, że biorą przerwę od Counter Strike’a. Tym samym cały obecny skład pozostał nieaktywny.

Nie wiadomo jaka przyszłość czeka utytułowanego Rosjanina, lecz bagaż doświadczenia, jaki posiada Denis, powinien pomóc mu w znalezieniu nowego domu. W końcu pomajorowa szufla na scenie w tamtym regionie zawsze przynosi spore zmiany.

Powiązane posty

Organizacja Casemiro zaprezentowała nowy skład CS:GO!

mantuu i spółka zmierzą się z Astralis w drugim dniu BLAST Premier Spring Groups

BLAST: G2 króluje w grupie A!