IzakTV

Strona główna » Semmler i Anders biorą przerwę od wspólnego komentowania

Semmler i Anders biorą przerwę od wspólnego komentowania

Autor: Rafał Rudnicki

Zanim zaczniecie szukać dramy: nie, Semmler nie pokłócił się z Andersem. Nie będzie więc walki na noże, a zdrowa separacja, która być może przyniesie nieco świeżości w pracy jednego i drugiego.

 

Anders i Semmler to chyba najbardziej znany duet komentatorski na scenie CS:GO. Idealnie pasujące do siebie głosy, zabawne żarciki i docinki – to wszystko sprawia, że tych Panów słucha się tak dobrze. Oboje wspólnie i nierozerwalnie “castują” mecze od kilku lat, jednak teraz, jak wspomina Semmler, oboje postanowili zrobić sobie przerwę od pracy w duecie–

To interesujące, bo przecież mógłbym teraz sobie usiąść i powiedzieć “o mój Boże, to już koniec” i tego typu rzeczy. W rzeczywistości odbieram to jako nową okazję do powrotu do tego, czym zajmowałem się wcześniej, a nie tylko komentowaniem. Bo wiecie, komentowanie… zajęło mi jakieś cztery lata. To tylko komentarz. Kiedy zaczynałem, był Starcraft 2, prowadzenie imprez, wywiady i inne czynności które stawiały mi wyzwania – mówi Semmler w podcaście TheScoreEsports.

Semmler wspomina, że przez te wszystkie lata komentowania duet dotarł do pewnego “komfortowego” momentu i zmiana na pewno wyjdzie im obu na zdrowie. Do Andersa dołączy teraz Moses i jak wierzy sam Auguste, będzie to nieco inny styl komentowania niż ten, do którego nas przyzwyczaili. Jednocześnie zaznacza, że nie musi być to definitywny koniec ikonicznej dwójki. “Jeżeli będziemy chcieli wrócić, zrobimy to. Jeżeli nie – to nie.” – wspomina.

Źródło: TheScoreEsports