IzakTV

Strona główna » Semmler kończy komentowanie rozgrywek CS:GO

Semmler kończy komentowanie rozgrywek CS:GO

Autor: Rafał Rudnicki

Bądź co bądź, w temacie CS:GO Semmler skomentował już wszystko. Nadszedł więc czas na nowe wyzwania.

 

Kultowy duet Anders & Semmler rozszedł się w zeszłym roku, ale tylko dlatego, że panowie zaczęli odczuwać wypalenie jako komentatorski duet. I trudno im się dziwić – byli wszędzie, skomentowali chyba wszystko, od regionalnych turniejów, po finały Majorów.

W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, iż Semmler prawdopodobnie otrzymał propozycję komentowania rozgrywek Overwatch League, które to wystartowały dzisiaj w nocy. Przez długi czas popularny komentator powstrzymywał się od… komentarza, bo – jak łatwo się domyślić – taka decyzja oznacza pełne zaangażowanie w nową dyscyplinę i konieczność zawieszenia swojej kariery jako caster CS:GO.

Przedwczoraj, wraz z informacją o partnerstwie Twitcha i Blizzarda na czas dwóch sezonów (po pół roku każdy) dowiedzieliśmy się także tego, iż Semmler oficjalnie dołączył do kadry komentatorskiej OWL. Nie oznacza to oczywiście, że już nigdy nie usłyszymy jego emocjonującego głosu na turniejach gry Valve, ale póki co, czyli przez wspomniane dwa sezony zupełnie nowego formatu, August będzie związany z ligą Blizzarda.

Cóż – umarł komentatorski król Counter-Strike’a, niech żyje król Overwatch League.

Starzy kumple Semmlera pożegnali się z nim za pomocą emocjonującego filmiku autorstwa Thorina. Koniecznie rzućcie okiem.