IzakTV

Strona główna » Seria Kinguin w ESEA Premier trwa

Seria Kinguin w ESEA Premier trwa

Autor: Patryk Głowacki
@Team Kinguin

Choć ogólna forma Kinguin nadal daleka jest od idealnej, w ESEA Premier Season 25 Europe drużyna jest obecnie nie do powstrzymania. W środę Polacy wygrali bowiem dwa kolejne spotkania.

 

Prawdą jest, iż do obu pojedynków Karol “rallen” Rodowicz i spółka przystępowali z pozycji faworyta. Ostatnie miesiące pokazały jednak kibicom “pingwinów”, że nie powinni być oni spokojni o wyniki swojej ulubionej formacji. Środa nie przyniosła jednak ani zawodnikom, ani kibicom negatywnych emocji.

Najpierw polscy gracze zmierzyli się z pro100, które, po wielu latach przerwy, niedawno wróciło na scenę. W większości ukraińska formacja starała się podjąć walkę z rywalem, lecz finaliści WESG przez większą część spotkania kontrolowali przebieg meczu. Na każdej ze stron mistrzowie Polski byli lepsi od oponenta, ostatecznie dość łatwo wygrywając spotkanie.

Kinguin – pro100 16:9 –  train

Następnie naprzeciw Polaków stanęli gracze North Academy. Duńczycy, mimo niezłej dyspozycji w ostatnim czasie, byli całkowicie bezradni w meczu z Polakami. Podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego całkowicie zdominowali przeciwnika, tym samym zgarniając komplet punktów podczas jednego dnia.

Kinguin – North Academy 16:3 – inferno