IzakTV

Strona główna » Sezon 4 w Modern Warfare i Warzone opóźniony przez sytuację w USA

Sezon 4 w Modern Warfare i Warzone opóźniony przez sytuację w USA

Autor: Filip Woszczek

Activision poinformowało o przesunięciu premiery sezonu czwartego w Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone. Późniejsza data nie jest jeszcze znana, zaś premiera sezonu siódmego na smartfony również ulegnie opóźnieniu.

Podczas gdy wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie nowych sezonów Modern Warfare, Call of Duty: Mobile, teraz nie jest na to pora.

Przenosimy premiery Modern Warfare Season 4 i Call of Duty: Mobile Season 7 na późniejsze daty.

W tej chwili nadszedł czas, aby osoby działające w sprawie równości, sprawiedliwości i zmian zostały zauważone i usłyszane.

Jesteśmy z wami.

Kolejna data premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych sezonów Warzone nie jest znana. Tak samo sprawa ma się z innymi tytułami spod szyldu Activision. Powodem takiej decyzji są obecnie odbywające się protesty w Stanach Zjednoczonych. Można by polemizować na temat tego, co gra komputerowa ma wspólnego ze sprawą polityczną.

Czytając wypowiedzi pod tym tweet’em natkniemy się na wypowiedzi ludzi, którzy sądzą że to dobre posunięcie, ponieważ sprawa jest poważna. Jednocześnie ganią oni zapalonych graczy za to, że gra jest dla nich ważniejsza od tego co się dzieje na świecie. Moim zdaniem premiery powinny odbyć się bez względu na wszystko. Ponadto, deweloperzy zarzekali się że poprzednia obsuwa czasowa to było jednorazowe potknięcie.