IzakTV

Strona główna » SHiPZ na celowniku CR4ZY?

SHiPZ na celowniku CR4ZY?

Autor: Paweł Wilk

Wtorkowe odejście Nemanji “nexy” Isakovicia i Nemanji “huNtera” Kovaca do G2 Esports sprawiło, że włodarze CR4ZY musieli zacząć poszukiwania nowych strzelców.

Według Jareka “DeKay’a” Lewisa najbliższej dołączenia do niemieckiej organizacji jest młody Georgi “SHiPZ” Grigorov, który obecnie znajduje się na ławce rezerwowych Windigo Gaming. 19-latek w swojej karierze występował wyłącznie w rodzimych składach, począwszy od BPro Gaming i Outlaws. W 2017 roku Bułgar trafił do największej formacji w swoim kraju i szybko stał się czołowym zawodnikiem. Problemy zaczęły się pod koniec lata, gdy zespół zdecydował się na międzynarodowe zmiany. Wraz z początkiem września Grigorov stracił miejsce w podstawowej piątce i teraz musi czekać na ofertę nowej drużyny.

Być może będzie to właśnie CR4ZY, które musi szybko znaleźć następców nexy i huntera. Niewykluczone, że taka sytuacja zmusi drużynę do skorzystania z pomocy obecnego trenera, Luki “emi” Vukovića. Już za dwa tygodnie formacja Nestora “LETN1” Tanića pojawi się w Rotterdam Ahoy, gdzie odbędzie się DreamHack Open Rotterdam 2019. W obliczu zmian europejski miks nie będzie już stawiany w roli faworyta do zgarnięcia głównej nagrody w postaci czeku na 50 tysięcy dolarów.

Prawdopodobny skład CR4ZY:

  • Otto “ottoNd” Sihvo
  • Rokas “EspiranTo” Milasauskas
  • Nestor “LETN1” Tanić
  • Luka “emi” Vuković
  • Georgi “SHiPZ” Grigorov