IzakTV

Strona główna » Sidney, morelz i GruBy w jednej drużynie? To całkiem prawdopodobne!

Sidney, morelz i GruBy w jednej drużynie? To całkiem prawdopodobne!

Autor: Krzysztof Sarna

Minione dni są naprawdę niesamowite. Na polskiej scenie Counter-Strike’a dzieje się bardzo dużo, a liczba spekulacji zdecydowanie przekracza miarę. Szufla rozkręciła się na dobre, a według pogłosek w jednej drużynie ma zagrać m.in. Sidney, morelz oraz Gruby.

Na rynku w ostatnim czasie pojawiło się wielu wolnych agentów. To po prostu musiało przełożyć się na wielkie zmiany na polskim podwórku, a nawet utworzenie nowych rosterów. Już wczoraj na swoim Twitterze Mateusz “Sówek” Kowalczyk oznajmił, że zakończył przygodę z Illuminar, a także zapowiedział, że nadszedł czas na nową przygodę. Co więcej, w nocy Polish Leaks opublikowało post, w którym rzekomo AVEZ sprzedało Kamila “KEia” Pietkuna oraz Kacpra “Kylara” Walukiewicza. 

Z kolei dzisiaj w południe doszły nas kolejne wieści z tego samego źródła. Tym razem na profilu “Polskich przecieków” zastaliśmy informację o powstaniu nowej organizacji – Eden Esport. Na obecną chwilę skład miałby się składać z takich zawodników jak Dominik “GruBy” Świderski, Patryk “Sidney” Korab, Piotr “morelz” Taterka, Mateusz “m4thii” Szameblan oraz Maciej “Luz” Bugaj. 

Autorzy wpisu jednak podkreślają, że aktualnie są testowani również inni zawodnicy. Jednak trio w postaci GruBego, morelza oraz Sidneya wydaje się być fundamentem zespołu.

Przypomnijmy, że wczoraj po blisko trzech latach szeregi x-kom AGO opuścił Dominik “GruBy” Świderski. Więcej informacji o tym ruchu kadrowym znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Jeśli komunikat się potwierdzi, to skład Eden Esport będzie prezentował się następująco:

  • Patryk “Sidney” Korab
  • Dominik “GruBy” Świderski
  • Piotr “morelz” Taterka
  • Mateusz “m4thii” Szameblan
  • Maciej “Luz” Bugaj