IzakTV

Strona główna » Sięgnij po władzę w trybie solo Apex Legends!

Sięgnij po władzę w trybie solo Apex Legends!

Autor: Marcin Skrętkowicz
apex legends

Przygotuj się na rządy na arenie: Długo oczekiwany tryb solo jest teraz dostępny przez ograniczony czas jako element wydarzenia żelaznej korony w Apex Legends.

Od dziś gracze mogą się udać na arenę w pojedynkę i stanąć do walki z 59 samotnymi przeciwnikami. Tylko jedna legenda może zwyciężyć. W czasie wydarzenia dostępny będzie tryb przejęcia miasta, przygotowany przez samego Octane’a. Wydarzenie żelaznej korony da również dostęp do zupełnie nowych skórek, przedmiotów i zawartości do odblokowania.

Bez pracy nie ma kołaczy. Tryb solo Apex Legends to idealne rozwiązanie dla graczy, którzy chcieliby zostać mistrzami w pojedynkę. Członkowie drużyny nie będą mogli cię chronić, oznaczać łupów ani przenosić ich do sygnalizatorów odrodzeń. Biorąc udział w nowym trybie, musisz stale zmieniać strategię. Tylko tak wyjdziesz żywo z Królewskiego Kanionu.
Octane przejmuje miasto to tryb, który dostarczy w Królewskim Kanionie niezapomnianych emocji. Stadion nieopodal nadmorskiej osady na zachód od miasta czaszek ma do zaoferowania coś nowego dla każdego śmiałka: tor z trampolinami, rampy do akrobacji i całą masę ognia dla każdej legendy, która zechce się popisać w trakcie starć.
Od 16 do 18 sierpnia gracze otrzymają także podwójne PD za 5 najlepszych egzekucji i zwycięstw. Akcja dotyczy zarówno poziomu konta, jak i postępów przepustki bojowej.
W czasie wydarzenia żelaznej korony gracze mogą brać udział w starciach w wielkim stylu. Przez ograniczony czas będą dostępne nowe skórki legend, skórki broni, ramki sztandarów i pozy. W pakietach kolekcji żelaznej korony znajdziesz rzadkie przedmioty kosmetyczne. Gracze mogą zdobyć dwa darmowe pakiety. Wystarczy zaliczyć specjalne wyzwania. Pakiety kolekcji żelaznej korony dają 50% szansy na zdobycie wyborowych lub legendarnych przedmiotów. Żadnych duplikatów, zwykłych i rzadkich przedmiotów – tylko to, co najlepsze.
Gracze, którzy zdobędą wszystkie 24 wyjątkowe przedmioty żelaznej korony, będą mieć szansę na zakup drugiej pamiątki na arenie: topora bojowego Bloodhounda. Pamiątka Bloodhounda będzie dostępna do zakończenia wydarzenia żelaznej korony. Potem wejdzie do standardowej puli przedmiotów w pakietach Apex. Wydarzenie żelaznej korony potrwa od wtorku 13 do wtorku 27 sierpnia.